• Informacje na temat:

  ojciec mateusz bez mateusza

Artykuły na temat: ojciec mateusz bez mateusza
 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski w podwójnej roli w nowym sezonie!

  ...", "Licencja na wychowanie" i "Ojciec Mateusz". W rozmowie z nami ujawnia, co wydarzy się w 23. serii produkcji z Arturem Żmijewskim w roli tytułowej, kto mógłby go zastąpić i czy rzeczywiście gwiazda...

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • "Ojciec Mateusz" zostaje w TVP. W roli głównej nadal Artur Żmijewski

  Nowe odcinki 23. sezonu "Ojca Mateusza" trafią na antenę Jedynki już 5 marca, natomiast kolejna seria zostanie wyemitowana w jesiennej ramówce. Serial zobaczyć będzie można w czwartki o godz. 20.30(...) roku, okazały się nieprawdą. Aktor nadal będzie grał główną rolę, bez zmian będzie również reżyserem części nowych odcinków. Przypomnijmy, że tuż przed świętami Mikołaj Roznerski, czyli Marcin...

 • Piotr Polk: Bez lenistwa

  Zawsze podchodziłem do zawodu aktora, jak do wielkiej przygody. Daję ludziom śmiech, wzruszenie, chwilowy i piękny rodzaj oderwania. Nie tworzę nowego, lepszego świata, raczej jego iluzję - mówi Piotr Polk.

 • "Ojciec Mateusz": Dramat Nocula!

  W 227. odcinku "Ojca Mateusza" (emisja w TVP1 w czwartek 7 września) Noculowie, wracając z kolacji u znajomych do domu, zauważą szamocącą się na ulicy parę. Mietek bez wahania stanie w obronie(...) nazwę ulicy, na której się znajduje. Basia, zachwycona postawą męża, pomyśli, że jest szczęściarą, bo ma u boku prawdziwego rycerza, przy którym może zawsze czuć się bezpiecznie. Następnego dnia...

 • Artur Pontek: Radosna nowina

  Artur Pontek niecierpliwie czeka, aż jego bohater z serialu "Ojciec Mateusz" się zakocha. Jednak w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • "Ojciec Mateusz": Mateusz pomoże młodej artystce oskarżonej o morderstwo

  ...i kobiety a tu nagle trach. Trup! Zbrodnia! - stwierdzi Natalia i poprosi Mateusza, by wstawił się za Moniką, bo bez niej jej festiwal się nie odbędzie.  Proboszcz odwiedzi dziewczynę w areszcie, a ona od razu powie mu, że nie wierzy w Boga. - Mimo wszystko... pomoże mi ksiądz? - zapyta. - Tak, o ile będę potrafił - usłyszy. Czy ojciec Mateusz znajdzie dowód na niewinność Moniki...

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

Zdjęcia na temat: ojciec mateusz bez mateusza
Wideo na temat: ojciec mateusz bez mateusza
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: ojciec mateusz bez mateusza