• Informacje na temat:

  ojciec mateusz na rowerze

Artykuły na temat: ojciec mateusz na rowerze
 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski jest... meteopatą!

  Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", od wielu lat zmaga się z uciążliwymi migrenami, które bardzo utrudniają mu codzienne życie. - Musiałem nauczyć się z tym funkcjonować - mówi aktor.

 • "Ojciec Mateusz": Będą nowe odcinki

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Ojciec Mateusz". Będą nowe odcinki, ale dopiero jesienią przyszłego roku.

 • Mateusz Banasiuk szczerze o swoim ojcu! „Bardzo chciałem iść swoją drogą”

  Mateusz Banasiuk (32 l.) już za kilka tygodni sam zostanie ojcem. Razem ze swoją partnerką, Magdaleną Boczarską (38 l.) czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. W szczerym wywiadzie dla tygodnika, aktor zdradził, czy jego ojciec stanowi dla niego inspirację.

 • "Ojciec Mateusz" powróci wiosną

  W kolejnej części "Ojca Mateusza" będzie się działo! Nocul zacznie uprawiać biegi, a Karolina Górska zyska uznanie wśród kolegów.

 • Czy Terence Hill się nudzi?

  Co sądzi o dziewięciu latach spędzonych na planie, serialowy pierwowzór ojca Mateusza, don Matteo?

 • Włoski "Ojciec Mateusz" ma 11 lat

  Włoski "Ojciec Mateusz", czyli odtwórca głównej roli w filmie "Don Matteo" Terrence Hill, podsumował 11 lat pracy w tym niezwykle popularnym serialu. "Kiedy kręcę zdjęcia na ulicy, przychodzą ludzie i proszą, abym ich wyspowiadał"- podkreślił aktor.

 • Wyznania "Ojca Mateusza"

  Jak się pracuje w zabytkowym Sandomierzu? Co przyciąga twórców do tego miasta? I czy łatwo mknąć w sutannie na rowerze? Artur Żmijewski opowiada o kulisach "Ojca Mateusza", serialu, który pokochały miliony widzów.

 • Artur Żmijewski po raz czwarty ojcem

  Niemal się utopił słysząc, że jego nastoletni syn będzie miał dziecko ze starszą o kilkanaście lat nauczycielką literatury ("Mój rower"). By uratować podopiecznych pędził na rowerze z prędkością Formuły 1 ("Ojciec Mateusz").

 • Artur Żmijewski zaciska pasa. Liczy się każdy grosz

  ...dziesięciu lat gra w kręconym w tym mieście serialu "Ojciec Mateusz". Z Sandomierzem wiąże pewne życiowe plany. - Chciałby kupić tutaj lub w okolicy ładny dom z działką - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajomy(...) spełnią dopiero na zasłużonej emeryturze. Wypoczynek w mieście, które zawsze będzie im się kojarzyło z księdzem detektywem mknącym przez ryneczek na rowerze, to wspaniała wizja przyszłości - podsumowuje...

 • Wyznania "Ojca Mateusza"

  Jak się pracuje w zabytkowym Sandomierzu? Co przyciąga twórców do tego miasta? I czy łatwo mknąć w sutannie na rowerze? Artur Żmijewski opowiada o kulisach "Ojca Mateusza", serial u, który pokochały miliony widzów.

Wideo na temat: ojciec mateusz na rowerze
 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: ojciec mateusz na rowerze