• Informacje na temat:

  ojciec mateusz skandal

Artykuły na temat: ojciec mateusz skandal
 • "Ojciec Mateusz": Skandal obyczajowy

  Parafianie odwrócą się od ojca Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) i nie będą chcieli wpuścić go do kościoła, gdy jedna z mieszkanek Sandomierza rozpuści plotki, że ksiądz Mateusz ma romans! Domanowska (Barbara Majewska) powie wszystkim, iż na własne oczy widziała, jak duchowny całował się w parku z Martą Czają (Katarzyna Wajda).

 • "Ojciec Mateusz": Ksiądz gwałcicielem?

  Do tej pory jednych demaskował, a innych wybawiał z opresji. Teraz ojciec Mateusz zetknie się ze sprawą, z jaką nie miał do czynienia. Będzie musiał bronić sam siebie. Wkrótce premiera nowej serii produkcji.

 • ​"Ojciec Mateusz": Serial znów wypadł z ramówki!

  Jacek Kurski po raz kolejny wyrzucił z ramówki "Ojca Mateusza". Od premiery 22. sezonu uwielbianego przez widzów serialu minęły już dwa tygodnie, a na emisję wciąż czeka... drugi odcinek opowieści o księdzu Żmigrodzkim (Artur Żmijewski) i jego przyjaciołach z Sandomierza!

 • Ojciec Leon jak Ojciec Dyrektor?

  Po raz kolejny twórcy "Lejdis" i "Testosteronu" w krzywym zwierciadle pokazują polską rzeczywistość. W "Idealnym facecie dla mojej dziewczyny" pojawia się ojciec Leon - zawzięty i pozbawiony skrupułów dyrektor katolickiej rozgłośni radio wej, który po szampana sięga częściej niż po różaniec. Dlaczego twórcy zdecydowali się wprowadzić tę postać?

 • "Ojciec Mateusz": Zagadki kryminalne i... uczuciowe zawirowania w nowym sezonie

  W nowym sezonie "Ojca Mateusza"między Natalią (Kinga Preis) a Pluskwą (Eryk Lubos) zacznie mocno iskrzyć, Dziubak (Bartłomiej Firlet) wreszcie spełni żądanie swej matki (Hanna Śleszyńska) i znajdzie sobie dziewczynę, a nad związkiem Ewy (Edyta Olszówka) i Wojtka (Jakub Wesołowski) niespodziewanie zawisną czarne chmury.

 • Chotecka i Pazura: Wyjątkowa para

  Są razem już od 24 lat. Ślub wzięli w 2003 roku. Tworzą udany, szczęśliwy związek. W jednym z najbliższych odcinków "Ojca Mateusza" zagrają... małżeństwo.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Idealnie dojrzały Artur Żmijewski

  Już od wielu lat konsekwentnie grywa głównie pozytywnych bohaterów. Budzi zaufanie jako tytułowy "Ojciec Mateusz", podoba się jako doktor Jakub Burski z "Na dobre i na złe", imponuje jako rotmistrz Adam w "Katyniu"...

 • Ojciec Mateusz oskarżony!

  Do tej pory jednych demaskował, a innych wybawiał z opresji. Teraz ojciec Mateusz zetknie się ze sprawą, z jaką nie miał do czynienia. Będzie musiał bronić sam siebie. Wkrótce premiera nowej serii.

 • Rekordowy weekend w kinach: Aż 10 premier

  Aż 10 kinowych premier debiutuje w piątek na ekranach: wśród nich głośne "Polowanie" z rolą Madsa Mikkelsesa i amerykańska "Władza" z Russellem Crowem i Markiem Wahlbergiem. W premierowym gronie znalazły się też trzy polskie produkcje: "Miłość" Sławomira Fabickeigo, "Baczyński" Kordiana Piwowarskiego i dokument Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku".

Dyskusje na temat: ojciec mateusz skandal