• Informacje na temat:

  ojciec mateusz w szkole

Artykuły na temat: ojciec mateusz w szkole
 • "Ojciec Mateusz": Michał Piela jest dyplomowanym... ratownikiem medycznym

  Nominowany do tegorocznych Telekamer "Tele Tygodnia" Michał Piela, czyli aspirant Mieczysław Nocul z "Ojca Mateusza", od dzieciństwa marzył, żeby być aktorem, ale nie wierzył, że kiedykolwiek dostanie się do szkoły teatralnej. Po maturze złożył papiery do studium medycznego, a dwa lata później został dyplomowanym... ratownikiem.

 • Mateusz Rzeźniczak: Nowy Kordian

  Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Mateusz Rzeźniczak, warto zapamiętać to nazwisko. O tym aktorze wkrótce będzie głośno.

 • "Ojciec Mateusz": Dużo zawdzięczam moim rodzicom

  Ma 31 lat i pochodzi z Trójmiasta. Los rzucił go jednak najpierw do Wrocławia, a potem do stolicy. Co jakiś czas odwiedza też Sandomierz, gdzie trwają zdjęcia do „Ojca Mateusza”.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "Ojciec Mateusz": Niebezpieczna randka z tancerką erotyczną

  Żmijewski) - znający dziewczynę z lekcji religii w szkole - odwiedzi jej zwolnioną właśnie z aresztu mamę. Dowie się, że Karolina uciekła z domu! Zdradzamy, że ojciec Mateusz nie tylko odnajdzie nastoletnią(...)W 230. odcinku "Ojca Mateusza" (emisja w TVP1 w czwartek 28 września o godzinie 20.25) Adam Rydz - syn bardzo wpływowego i znanego w Sandomierzu działacza - wymknie się wieczorem z domu, by spotkać...

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

 • Ojciec Mateusz" wraca 2 września!

  Brutalne porwanie najsłynniejszego proboszcza z Sandomierza, zaginięcie sławnej pływaczki, handel narkotykami i zakończona tragicznie kradzież trakcji kolejowej - nowy sezon "Ojca Mateusza" będzie obfitował w wiele emocjonujących wątków.

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Ojciec Mateusz": Artur Pontek cieszy się, że jego dzieci grają w serialach

  Artur Pontek, czyli policjant Marian Marczak z "Ojca Mateusza", żartuje, że gra od zawsze, a pierwszych ról uczył się na pamięć, zanim nauczył się czytać. Od chwili, gdy po raz pierwszy stanął przed kamerą, mija w tym roku 30 lat, a od jego debiutu scenicznego - ćwierć wieku. Teraz aktorskie kariery zaczynają robić jego dzieci...

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

Wideo na temat: ojciec mateusz w szkole
 • "Drogi wolności": Dlaczego Paulina Gałązka została aktorką?

  Paulina Gałązka ukończyła szkołę filmową i teatralną zaledwie 5 lat temu, a może się już poszczycić ponad 40 rolami! Zadebiutowała przed kamerą jeszcze jako studentka - w 2010 roku zagrała w 55. odcinku "Ojca Mateusza", a rok później dostała rolę w filmie "W imieniu diabła" Barbary Sass oraz wystąpiła w 3. odcinku "Komisarza Aleksa". Dziś piękna aktorka występuje w teatrze, realizuje się w kinie

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: ojciec mateusz w szkole