• Informacje na temat:

  ojciec mateusz wersja włoska

Artykuły na temat: ojciec mateusz wersja włoska
 • Serialowe wakacje

  Proponujemy wakacyjną wędrówkę śladami bohaterów naszych ulubionych seriali. Na początek do Sandomierza, miasta, w którym rezyduje ksiądz-detektyw, ojciec Mateusz.

 • Włoski "Ojciec Mateusz" ma 11 lat

  Włoski "Ojciec Mateusz", czyli odtwórca głównej roli w filmie "Don Matteo" Terrence Hill, podsumował 11 lat pracy w tym niezwykle popularnym serialu. "Kiedy kręcę zdjęcia na ulicy, przychodzą ludzie i proszą, abym ich wyspowiadał"- podkreślił aktor.

 • "Złoty wiek": Nowy serial TVP1 - polskie "Wspaniałe stulecie"?

  ...wśród milionów widzów TVP1 seriali - "Ojciec Mateusz" (15. seria, od 3 marca, czwartek, godz. 20:30) oraz "Strażacy" (2. seria, od 5 marca, sobota, godz. 20:25) - tym razem akcja, pełna(...)Polska wersja "Wspaniałego stulecia"? Według zapowiedzi akcja nowej serii miałaby rozgrywać się w XVI wieku i przedstawiać intrygi oraz romanse na polskim dworze. Czyżby scenarzyści zainspirowali...

 • "Ojciec Mateusz" jak James Bond?

  - To będzie film będzie w typie "Jamesa Bonda" i "Ściganego" - zapowiada Krzysztof Grabowski, producent kinowej wersji serialu "Ojciec Mateusz". Premierę obrazu zaplanowano na wiosnę 2013 roku.

 • Żmijewski poza konkurencją

  Serial sensacyjno-kryminalny "Ojciec Mateusz" może pochwalić się pierwszym sukcesem. W pilotażowym odcinku Artur Żmijewski (w roli głównej) przyciągnął przed ekrany ponad 5 milionów widzów!

 • "BrzydUla" czy "Ojciec Mateusz"?

  Już 25 stycznia 2010 poznamy zwycięzców organizowanego przez "Tele Tydzień" plebiscytu na najpopularniejsze osobowości i programy telewizyjne. W tym roku Telekamery przyznane zostaną po raz pierwszy w nowej kategorii - najlepsza adaptacja serialu zagranicznego.

 • Kłopoty włoskiego "Ojca Mateusza"

  Władze miasta Gubbio w Umbrii we Włoszech protestują przeciwko decyzji producentów popularnego serialu "Don Matteo" o przeniesieniu jego akcji oraz zdjęć do pobliskiego Spoleto. Rozczarowani są mieszkańcy i biskup Gubbio.

 • Żmijewski poza konkurencją

  Serial sensacyjno-kryminalny "Ojciec Mateusz" może pochwalić się pierwszym sukcesem. W pilotażowym odcinku Artur Żmijewski (w roli głównej) przyciągnął przed ekrany ponad 5 milionów widzów!

 • "Karol" w Polsce później

  Na przełomie czerwca i lipca do polskich kin trafi włoski film "Karol - historia człowieka, który został papieżem". Telewizyjna premiera obrazu mimo wcześniejszych zapowiedzi odbędzie się nie w maju, ale dopiero w październiku.

 • Film o papieżu po polsku

  Polska premiera telewizyjnego filmu "Karol - historia człowieka, który został papieżem" odbędzie się 18 maja, w dzień urodzin Jana Pawła II. Obraz wyemituje stacja TVN, która przygotowuje obecnie polską wersję językową filmu.