• Informacje na temat:

  ojciec mateusz zdjęcia z planu

Artykuły na temat: ojciec mateusz zdjęcia z planu
 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Na planie 15. sezonu "Ojca Mateusza"

  Warszawie i okolicach trwają zdjęcia do kolejnych odcinków "Ojca Mateusza".

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

 • "Ojciec Mateusz": Ewa nabiera charakteru

  Często i chętnie powraca na mały ekran. Od 2014 r. możemy ją oglądać jako aspirant Ewę Kobylicką w „Ojcu Mateuszu”.

 • Gwiazdy serialu "Ojciec Mateusz" kontra mieszkańcy Sandomierza

  W środę na sandomierskim Rynku na mieszkańców miasta i turystów czekała niespodzianka. Każdy mógł się wcielić w jedną z postaci hitowego serialu "Ojciec Mateusz" i zmierzyć się z aktorami filmu w grze planszowej poświęconej kryminalnym zagadkom.

 • Na planie 13. sezonu "Ojca Mateusza"

  Trwają zdjęcia do trzynastego sezonu "Ojca Mateusza", a to oznacza, że widzowie nadal będą śledzić przygody, obdarzonego niezwykłą intuicją, duchownego. Trzynaście sezonów, siedem lat w sutannie. A miało być tylko na chwilę.

 • "Ojciec Mateusz": Śnieżne kłopoty

  Sandomierz pod śniegiem powinien być wymarzoną sceneria dla filmowców. Choć zaśnieżone renesansowe kamieniczki mają swój urok, to producentom popularnego serialu opady śniegu pomieszały jednak szyki. Do tego stopnia, że musiała interweniować straż pożarna.

 • "Ojciec Mateusz": Trwają zdjęcia do nowego sezonu

  ...​Wielbiciele "Ojca Mateusza" przejeżdżają setki kilometrów, żeby zobaczyć aktorów przy pracy w Sandomierzu. Także teraz, podczas kręcenia odcinków najnowszego sezonu, licznie towarzyszyli ekipie na rynku i staromiejskich uliczkach.

 • Nagość w "Karuzeli"

  W piątek, 23 maja, na ekranach kin debiutuje "Karuzela" Roberta Wichrowskiego, opowieść o czworgu bohaterów wchodzących w dorosłe życie. W rolach głównych występują Mikołaj Roznerski ("M jak miłość"), Karolina Kominek, Mateusz Janicki Mateusz oraz Maria Pawłowska.

Zdjęcia na temat: ojciec mateusz zdjęcia z planu