• Informacje na temat:

  ojciec mateusz zmiany

Artykuły na temat: ojciec mateusz zmiany
 • "Ojciec Mateusz": Natalia wprowadza zmiany na plebanii!

  W 228. odcinku "Ojca Mateusza" (emisja w TVP1 w czwartek 14 września o godzinie 20.25) Natalia zaskoczy wszystkich mieszkańców plebanii, podając obiad na... plastikowych talerzykach. - Estetycznie(...) wkładaniu brudnych naczyń do zlewu przodują babcia Lucyna i Emilka. Dzięki nagraniu wyjdzie na jaw, że jedyną osobą, która po sobie zmywa, jest ksiądz Mateusz. - Tylko ksiądz w tym domu stara...

 • Recenzja Bonson/Matek "MVP": W pierwszym szeregu, ale nie zawsze z uśmiechem

  Bonson i Matek zadomowili się już w polskim mainstreamie niczym wytrawni gracze. Album "MVP" szczecińskiego duetu pokazuje jednak, że nawet najlepszy czas w karierze nie zwalnia z krytycznego myślenia o przeszłości i własnych wadach.

 • "Ojciec Mateusz": Ewa i Wojtek na nowej drodze życia?

  Trwają zdjęcia do nowych odcinków "Ojca Mateusza". W 22. sezonie nagrodzonego trzema Telekamerami "Tele Tygodnia" serialu - oprócz wielu intryg kryminalnych, które sandomierskim policjantom pomoże rozwikłać ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) - będzie też mnóstwo... miłości. Zdradzamy, że spore zmiany zajdą u m.in. Ewy (Edyta Olszówka) i Wojtka (Jakub Wesołowski).

 • Seriale... misyjne

  Serialowa jesień 2008 należała do TVP. "Ojciec Mateusz" zgromadził zaskakująco dużą widownię, ale sukces odnieśli też "Londyńczycy" czy "Czas honoru". Jakie nowości zapowiadane są na wiosnę? TVP stawia na rozrywkę, ale... misyjną.

 • Mateusz Damięcki: Szykują się zmiany!

  Mateusz Damięcki (35 l.) podobno dojrzał już do tego, by zostać tatą.

 • Kłopoty włoskiego "Ojca Mateusza"

  Władze miasta Gubbio w Umbrii we Włoszech protestują przeciwko decyzji producentów popularnego serialu "Don Matteo" o przeniesieniu jego akcji oraz zdjęć do pobliskiego Spoleto. Rozczarowani są mieszkańcy i biskup Gubbio.

 • Artur Żmijewski stanął przed trudnym wyborem. Co dalej z "Ojcem Mateuszem"?

  Artur Żmijewski (50 l.) nie chciał stać w miejscu i na okrągło grać detektywa w sutannie. Zastanawiał się nawet nad tym, by zakończyć przygodę z „Ojcem Mateuszem”, bo potrzebował zmiany. Producenci serialu walczą o to, by pozostał w ich szeregach. Z jakim skutkiem?

 • Maja Bohosiewicz jest gotowa stracić urodę dla roli

  - Mam nadzieję, że trafię jeszcze na męskie metamorfozy - mówi Maja Bohosiewicz, uczestniczka drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka przyznaje, że takie wcielenia sprawiają jej najwięcej satysfakcji. Bohosiewicz nie boi się poświęcić urody dla roli, a udział w programie traktuje jak kolejne zadanie aktorskie.

 • Mateusz Rusin zostanie ojcem!

  Mateusz Rusin (28 l.) i jego ukochana wkrótce zostaną rodzicami!

 • "Plebania" powalczy z "Brzydulą"

  Telewizja Polska opublikowała jesienne ramówki swoich kanałów telewizyjnych. Sporo zmian czeka sympatyków seriali, którzy będą musieli zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia.

Wideo na temat: ojciec mateusz zmiany
 • Zwiastun 165. odcinka "Ojca Mateusza"

  W jednym z domów dziecka trwa próba przedstawienia "Piotruś Pan", w którym grają policjanci z Sandomierza: Nocul, Możejko i Gibalski. Mieczysław chce zrezygnować z występu, więc Orest wzywa na pomoc Mateusza. Duchowny po obejrzeniu spektaklu wciela się w rolę reżysera i wprowadza zmiany. Tymczasem dyrektor placówki odkrywa, że ktoś ukradł schowaną w szufladzie kopertę z pieniędzmi

Dyskusje na temat: ojciec mateusz zmiany