• Informacje na temat:

  ojciec moniki richardson

Artykuły na temat: ojciec moniki richardson
 • Monika Zamachowska kibicuje związkowi byłego męża

  ...z pierwszym mężem, dziennikarzem i podróżnikiem, Willem Richardsonem. Znajomość z Malcolmem szybko przerodziła się w gorące uczucie. W 2001 roku wzięli ślub. Wkrótce na świecie pojawił się Tomasz, kilka lat...

 • 6 mln dla "Ojca Mateusza"

  Artur Żmijewski w sutannie okazał się czarnym koniem TVP1. Serial "Ojciec Mateusz", gdzie gra główną rolę, przyciąga sporą widownię.

 • Richardson znów się obnaża

  Szukając ciepła po anglosaskim chłodzie, łatwo stracić miarę. O szczegółach swoich nieudanych małżeństw Richardson opowiada dziennikarce Małgorzacie Pietkiewicz w książkowym zapisie ich rozmów „Pożegnanie z Anglią”, która kilkanaście dni temu pojawiła się w księgarniach.

 • Miłość... i co dalej?

  Trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zamieszkali razem! Postanowili zagrać uczciwie i nie ukrywać się.

 • Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski zamieszkali w bloku!

  Monika Richardson (41 l.) musiała pożegnać się ze swoją willą. W ramach szukania oszczędności wraz z ukochanym zamieszkała w bloku...

 • Zamachowski księdzem alkoholikiem

  Zbigniew Zamachowski zagra w "Ojcu Mateuszu" duchownego zmagającego się z poważnym uzależnieniem od alkoholu. Aktor cieszy się, że serial zwraca uwagę na ten ważny problem społeczny.

 • Zbyszek Zamachowski traci kontrakty przez Richardson!

  Przed poznaniem Moniki Richardson, Zbyszek wiódł spokojne rodzinne życie z Olą Justą i ich czwórką dzieci. Miłość jednak nie wybiera i pewnego dnia aktor zostawił ponurą żonę dla wieczne roześmianej dziennikarki. Dzięki romansowi z Moniką, Zamachowski stał się rasowym celebrytą. Zaczął częściej bywać na salonach i pozować na ściankach. Niestety, są też negatywne skutki tego zauroczenia...

 • Nowy program Piotra Kraśki

  Piotr Kraśko cieszy się specjalnymi względami w TVP. Ma kolejny program, dzięki czemu nie straci swoich wysokich zarobków.

 • Monika Zamachowska o stanie byłego męża: "To jest w pewnym sensie cud"

  Monika Zamachowska za mąż wychodziła trzy razy - najpierw za dziennikarza i podróżnika Willa Richardsona, później za pilota Jamiego Malcolma, a na końcu za aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Z tym ostatnim pozostaje w związku do dziś.  Nie oznacza to jednak, że zupełnie zerwała z przeszłością. Ciągle bowiem utrzymuje kontakt z drugim mężem, z którym ma zresztą dwoje dzieci.  Niedawno dziennikarka...

 • W zgodzie z samym sobą

  Właśnie zaczął pracę jako juror w "Bitwie na głosy". To nietypowa dla niego rola, ale typowych nie ma...

Wideo na temat: ojciec moniki richardson
 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  do Moniki Richardson 19-letnia Maria, córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszytko po tym, jak dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu „Viva", w którym żaliła się na byłą(...) najstarszą córkę na Facebooku. Ciekawe jaka będzie odpowiedź Moniki? Czy odbiję piłkę na portalu społecznościowym, czy może załatwi sprawę w cztery oczy? (Agencja TVN/x-news)