• Informacje na temat:

  ojciec oli szwed

Artykuły na temat: ojciec oli szwed
 • "Barwy szczęścia": Ola Szwed wróciła do formy sprzed porodu!

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach. Aktorka stara się ćwiczyć codziennie minimum pół godziny. Stopniowo wraca także do pracy - ponownie można ją już oglądać w spektaklu "Siostrunie".

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

 • Aleksandra Szwed pokazała synka! Jest uroczy!

  Aleksandra Szwed (26 l.) postanowiła pochwalić się w sieci zdjęciem swojego uroczego synka! Ależ on wyrósł!

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

 • Ola Szwed: Mój tata nie jest moim biologicznym ojcem

  Ola Szwed (22 l.) miała rok, gdy jej rodzice się rozstali. Ojciec zniknął z jej życia. Na jego brak nigdy jednak nie narzekała...

 • Masters Of Death: Trasa legend death metalu

  - Takie coś zdarzy się po raz pierwszy - podekscytowany mówi w rozmowie z INTERIA.PL Johnny Hedlund, frontman Unleashed, którego zespół, wraz z grupami Entombed, Dismember i Grave, wybierze się na początku listopada na nie mającą precedensu, wspólną trasę żywych legend szwedzkiego death metalu. - To będzie istne zabójstwo - zapowiada w wywiadzie dla naszego serwisu europejskie tournee Masters Of

 • Ola Szwed: Nie znam swojego ojca

  Rodzice Oli Szwed (19 l.) rozstali się, kiedy była małą dziewczynką. Nie zna swojego taty, nie wie, jak wygląda. - Z biologicznym ojcem nie mam kontaktu, ale tatę jak najbardziej mam - zastrzega.

 • Doda nie wyjedzie z Polski

  Na lodzie zaczyna się robić coraz ciekawiej. Za nimi pierwsze upadki i pierwsi przegrani. Tym razem pecha miał Marek Kościkiewicz, który w dogrywce przegrał z gorącym tangiem Małgorzaty Pieczyńskiej.

 • Ola Szwed: "Sama wybrałam sobie tatę!"

  Aleksandra Szwed, czyli Eliza z "Rodziny zastępczej", gdy miała zaledwie 6 lat, wykręciła swojej mamie niezły numer!

 • Najgorętsze serialowe romanse

  Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

Wideo na temat: ojciec oli szwed
 • Ola Szwed przeszła przez piekło

  Ola Szwed uważa, że dzięki temu, iż od dziecka była popularna, uniknęła przemocy fizycznej na tle rasowym. Do dziś zdarza jej się jednak dostawać obraźliwe e-maile. Ojciec aktorki jest Nigeryjczykiem(...) ataku. „Oni sobie mną rzucali, krzycząc cudowne hasła 'Polska dla Polaków', 'White Power'" - mówiła Szwed. "Pięć metrów dalej był przystanek autobusowy i stali ludzie. Wpadłam na któregoś z panów. On