• Informacje na temat:

  ojciec piotra adamczyka

Artykuły na temat: ojciec piotra adamczyka
 • Piotr Adamczyk wychodzi na prostą!

  .... - Piotrek bardzo chciałby zostać ojcem. Marzy o synu i czuje, że jest już gotowy na założenie rodziny - twierdzi bliski znajoma aktora. Wszystko wskazuje na to, że marzenia Piotra Adamczyka o stabilizacji(...) z miłością - tak o powodach rozpadu małżeństwa Piotra powiedział jego przyjaciel. Aktor, znany z tego, że nigdy nie mówi publicznie o kobietach, z którymi był związany, do dziś nie skomentował kulis...

 • Adamczyk i Rosati: Ich meksykańska przygoda

  Piotr Admaczyk zagrał już Jana Pawła II, a teraz kręci film o innym polskim świętym, ojcu Maksymilianie Kolbe. Partneruje mu Weronika Rosati.

 • Piotr Adamczyk będzie dobrym ojcem?

  W życiu Piotra Adamczyka (42 l.) niedawno pojawił się mały chłopiec. Na razie tylko na planie filmowym, jednak czy aktor dojrzał już do ojcostwa?

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Piotr Adamczyk: Jak wyglądają jego relacje z włoską pięknością?

  Praca na planie dostarcza mu wielu wrażeń, ale nie tyle, ile spotkania z obiektem męskich westchnień, Gretą.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Piotr Adamczyk szuka pocieszenia u matki Weroniki!

  ...restauracji „Stary dom”. Zdawało się, że zakochani wkrótce się pobiorą, ale nagle ona oznajmiła, że odchodzi... "Myślę, że obwiniała Piotra o wypadek, stracone role i castingi w USA. Nawet nie odbiera od...

 • Papież pobłogosławił Adamczyka

  W środę, 25 sierpnia, podczas audiencji generalnej w auli Pawła VI w Watykanie, papież pobłogosławił Piotra Adamczyka. W włoskim filmie "Storia di Karol", opowiadającym o młodości i krakowskich latach Karola Wojtyły, polski aktor wcieli się w postać Jana Pawła II.

 • Weronika Rosati: Jej ukochany uratował stopę Adamczyka!

  Nowy związek aktorki z ortopedą Robertem Śmigielskim nie jest już tajemnicą. Choć aktorka nie chce się wypowiadać na ten temat, tabloidy drążą temat. Niedawno dowiedzieliśmy się, że ukochany Rosati jest ojcem czwórki dzieci i niedawno rozstał się z żoną. Z doniesień medialnych wynikało także, że to właśnie on leczył jakiś czas temu byłego aktorki, Piotra Adamczyka. Teraz "Fakt" postanowił...

 • " w reżyserii Giacomo Battiato. "Mamy kolejne dzieło z bardzo dobrą kreacją polskiego aktora. Podziwiam jego grę. Młody człowiek musiał zagrać papieża, który odchodząc miał ponad 80 lat" - tak o grze Piotra Adamczyka powiedział prezydent Kaczyński.

Zdjęcia na temat: ojciec piotra adamczyka
Wideo na temat: ojciec piotra adamczyka
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 10. odcinka

  Sandra ma pretensje do Basi, że zepsuła jej wesele: - A co mi po twoich przeprosinach. Zepsułaś moje wesele! Ten jeden, jedyny dzień! Basia dowiaduje się od macochy Doroty (Ewa Bukowska), że Oskar (Cezary Pazura) bardzo przejął się napaścią Tadeusza (Piotr Gąsowski). Dziewczyna przeprasza ojca i po raz pierwszy od dawna cała trójka je razem kolację. Tadeusz grozi Basi, że zniszczy kancelarię Oskara. Olga namawia Michała na drugie dziecko. Basia przekonuje Beatę (Marta Dąbrowska), by dała...