• Informacje na temat:

  ojciec pracuje

Artykuły na temat: ojciec pracuje
 • "Ojciec Mateusz": Ewa Konstancja Bułhak lubi pracować z zawodowcami

  ...z tygodnikiem "Program TV". Odtwórczyni ról Noculowej w "Ojcu Mateuszu" i Grażyny w "Barwach szczęścia", która od wielu lat pracuje jako wykładowca w warszawskiej Akademii Teatralnej, jest przekonana(...) porozumienia. Wtedy o wiele trudniej się pracuje - mówi aktorka.    

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Ojciec Mateusz

  Po piętnastu latach w Sandomierzu zjawia Teresa Michalska, matka Tomka i Franka. Pragnie pogodzić się z synami, których porzuciła przed laty. Pierwszy z nich nie chce jednak z nią rozmawiać. Kobieta odwiedza brata swojego zmarłego męża, Karola. Za jego radą udaje się do warsztatu, "Zbrojowni", w którym pracuje syn. Następnego dnia Franek, Karol i jego żona Halina znajdują ją tam nieprzytomną...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Rafał Maślak pokazał ojca. Przystojny?

  Tomasz Maślak, ojciec Rafała Maślaka (27l.), zdobywa w mediach społecznościowych coraz większą popularność. Jest przystojny?

 • "Fanka" : O obowiązkach wielbicielki

  Tytułowa bohaterka francuskiego filmu "Fanka" jest samotną matką, ma dwójkę dzieci, które od jakiegoś czasu mieszkają z ojcem. Na co dzień pracuje w salonie piękności. Zajmuje się przede wszystkim depilacją. Po pracy pielęgnuje swoją pasję - oddanie gwieździe muzyki pop.

 • Edyta Olszówka pracuje za głodową pensję!

  Aktorka nie ma ostatnio szczęścia do ról filmowych. Serial z Cezarym Pazurą (54 l.) okazał się totalną klęską i aktorka straciła pracę.  Od tamtej pory Edyta ciągle żali się na puste konto bankowe. Wyznała też, że jest "spragniona dużego ekranu". Olszówka dostała rolę aspiranta sztabowego w serialu "Ojciec Mateusz", a teraz jeszcze zaczepiła się w hitowej produkcji TVP - "Na dobre i na złe...

 • Weronika Książkiewicz uczy się włoskiego do roli w filmie

  Weronika Książkiewicz ("Mała Moskwa", "Dzień dobry, kocham cię", "Na krawędzi") pracuje nad nowym projektem filmowym. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że jest to dla niej duże wyzwanie. Do nowej roli zaczęła się intensywnie uczyć języka włoskiego.

Zdjęcia na temat: ojciec pracuje
Wideo na temat: ojciec pracuje
 • "Pierwsza miłość": "Kim był mój ojciec?"

  W redakcji YOLO zjawia się nowy dziennikarz. Jan Stańczuk (Maciej Mikołajczyk) to klasyczny „spadochroniarz”, narzucony przez Zarząd wydawnictwa, co nie ułatwia jego stosunków z Redaktor Naczelną pisma. Dla Jana dziennikarstwo jest całym życiem. Wcześniej pracował jako reporter, zjeździł pół świata, nie wahał się docierać do rejonów ogarniętych wojną. Praca w mediach jest dla niego prawdziwą pasją i misją. Takie życie wymaga jednak poświęceń. Jan coraz jaśniej zdaje sobie sprawę, że przy...

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Mikołaj Makłowicz (24 l.) wspólnie z ojcem Robertem Makłowiczem prowadzi firmę zaopatrującą restauracje w wino. Niedługo otworzy swoją własną. W "Dzień Dobry TVN" powiedział, jak wygląda praca sommeliera, jak być dobrym kelnerem i ile należy dawać napiwku w restauracji. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...

Dyskusje na temat: ojciec pracuje