• Informacje na temat:

  ojciec tomasza kammela

Artykuły na temat: ojciec tomasza kammela
 • Kuba Wojewódzki skomentował rozstanie Kammela i Niezgody. "Podobno poszło o dziecko"

  Wojewódzki.  "Po blisko 10 latach burzliwego, także medialnie, związku rozeszły się drogi Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody. Kasia wyznała, że już nie są parą i to od dłuższego czasu. Szkoda. Podobno poszło o dziecko. Ona chciała kupić, a on tylko wypożyczyć" - zażartował na łamach "Polityki".  Przypomnijmy, że niegdyś Michał Piróg zaskoczył wyznaniem na temat showmana i Kammela. Zasugerował, że...

 • Ostatni taniec Kammela

  Wczorajszy odcinek "Tańca z gwiazdami" nie pozostawił złudzeń. Widzowie mieli już dość osoby Tomasza Kammela i dali temu wyraz w głosowaniu sms-owym, na podstawie którego znany prezenter został wyeliminowany z dalszej rywalizacji o nagrodę główną - czerwone porsche.

 • Ojciec Kammela zamieszany w "Kammel Gate"?!

  Wychodzą na jaw kolejne szczegóły afery związanej z Katarzyną Niezgodą i Tomaszem Kammelem . Okazuje się m.in., że zlecenia na szkolenia dostawał także Christian Kammel, ojciec prezentera.

 • Kłopotów Kammela ciąg dalszy

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie byłej wiceprezes banków BPH i Pekao - Katarzynie Niezgodzie, związanej ze znanym prezenterem telewizyjnym Tomaszem Kammelem. Czy jest jeszcze szansa, aby gwiazdor TVP uratował swój - nadszarpnięty przez aferę finansową - wizerunek?

 • Ojciec "pogodził" Kammela z mamą?

  ..."Ojciec uznał, że dla Tomka będzie dobrze, gdy pokaże się publicznie z mamą" - mówi informator jednej z gazet o głośnym salonowym wydarzeniu sprzed kilku dni.

 • Nowa w "Pytaniu na śniadanie"

  Do "Pytania na śniadanie" dołączyła niedawno Urszula Chincz, córka znanego dziennikarza, Andrzeja Turskiego. Program prowadzi z Tomaszem Kammelem.

 • Matka Kammela boi się syna!

  Po artykule w "Twoim Imperium" pojawiają się coraz bardziej szokujące doniesienia o relacjach Tomasza Kammela z matką. "Super Express" dotarł do opisanego w najnowszym numerze "Twojego Imperium" zaniedbanego domu Anny Hetmanek-Kamel (61 l.)

 • Niezgodą ma zająć się prokurator

  Konkubina Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda (40 l.), w ciągu najbliższych tygodni ma stawić się w prokuraturze, która zbada, co stało się z 12 milionami przeznaczonymi na szkolenia.

 • Jacyków i Kammel są braćmi

  Dotarliśmy do informacji, że Tomasza Jacykowa i Tomasza Kammela łączy nie tylko imię. Okazuje się, że panowie mają... wspólnego ojca.

 • Kammel wraca do TVP?

  ..., jest klauzula mówiąca o sześciomiesięcznym zakazie pracy dla konkurencji. Zobacz również: Największa afera polskiego show-biznesu! Związek Kammela z Niezgodą był "układem" Ojciec Kammela(...). "Oczywiście, że Tomek myśli o powrocie do zawodu i prowadzi różne rozmowy, niestety nie zaspokoję ciekawości mediów i nie zdradzę, z kim" - powiedział ojciec prezentera w rozmowie z tabloidem...