• Informacje na temat:

  ojciec złotej

Artykuły na temat: ojciec złotej
 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski przeprowadzi się do Sandomierza?

  ...byliby bardzo dumni, gdyby zdobywca trzech Telekamer i Złotej Telekamery "Tele Tygodnia" został ich sąsiadem...

 • Złote Globy 2015: "Ida" pokonana. Co z Oscarem?

  Film Pawła Pawlikowskiego "Ida" przegrał rywalizację o Złoty Glob z rosyjską produkcją "Lewiatan". Jak będzie w wyścigu po oscarową nominację?

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski jest... meteopatą!

  Telekamer i Złotej Telekamery "Tele Tygodnia" za rolę doktora Jakuba Burskiego w "Na dobre i na złe" cały czas stara się żyć bardzo aktywnie. Bardzo często spaceruje i biega po lesie, niemal codziennie...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • "Barwy szczęścia": Kto jest ojcem?

  W kolejnym tygodniu Iwona wyzna Agacie, kto jest ojcem jej dziecka... ale poprosi dziewczynę, by zachowała dyskrecję.

 • Wspólny film Rosji, Ukrainy i Polski walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Opowiadający o współczesnym społeczeństwie rosyjski dramat "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana Juniora, wspólna produkcja Rosji, Ukrainy i Polski, walczy o Złotego Niedźwiedzia na rozpoczętym w czwartek, 5 lutego, 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • "Ojciec Mateusz" i "Na sygnale" najlepszymi polskimi serialami!

  Telekamery „Tele Tygodnia” 2017: „Ojciec Mateusz” i „Na sygnale” najlepszymi polskimi serialami! Serial „Ojciec Mateusz” już po raz drugi zwyciężył w plebiscycie „Tele Tygodnia”, a serial fabularno-dokumentalny „Na sygnale” zdobył w tym roku Telekamerę po raz trzeci z rzędu! Złotą Telekamerę odebrali podczas 20. Gali Telekamer „Tele Tygodnia” twórcy „Rancza”.

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Władysław Kozakiewicz: Ojciec powybijał matce wszystkie zęby

  Władysław Kozakiewicz (66 l.) dzieciństwo wspomina jako "lanie na okrągło". Ojciec pił i znęcał się nad rodziną. "Mama nie miała ani jednego swojego zęba, wszystkie jej powybijał, miała szramy na twarzy od doniczek i desek" - wspomina były sportowiec.

 • KFF: 20 filmów powalczy o Złoty Róg

  Poskromić lwa, zwanego życiem - 20 filmów startuje w konkursie filmów dokumentalnych 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Zdjęcia na temat: ojciec złotej
Wideo na temat: ojciec złotej
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1929.

  Serce Wiśniewskiego nie wytrzymuje widoku upozorowanych zdjęć Bożeny w ramionach Grabowskiego. Mężczyzna dostaje zawału. Zrozpaczona Amelia obwinia niczego nieświadomą Bożenę o stan ojca… Krystyna i Jaworski zastawiają na Marka pułapkę. Organizują swoje zaręczyny. Zaraz po tym, jak senior oświadcza się ukochanej, Złoty zostaje przyparty do muru i chcąc nie chcąc prosi Anetę o rękę. Kasia unika czułości Łukasza, przed oczami ciągle ma traumatyczne wydarzenia z Dubaju.

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3004.

  Jagoda spotyka się z Piotrkiem, mając nadzieję, że to on jest mężczyznę z bliznami. Piotrek tłumaczy powód charakteryzacji. Choć początek randki zapowiada się całkiem nieźle, koniec rozczarowuje obie strony. "YOLO" a za nim inne media rozpisują się o inwestycji nad jeziorkiem szczawnickim. Wkurzona Sabina szuka źródła przecieku. Oskarża o to Ewę i wymierza jej dotkliwą karę. Antek prosi ojca o kupno komputera gamingowego. Dla Kulasa 5 tysięcy złotych to cena zaporowa. Syn nie ukrywa...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1563.

  Nina skarży się Markowi na opryskliwe zachowanie ich syna. Złoty próbuje porozmawiać z Witkiem, ale chłopak jest wyraźnie zły na ojca. Po wyjściu z pracy Sylwię czeka niemiła niespodzianka, jej auto zostało zdewastowane. Waleria proponuje Stefanowi, by towarzyszył jej w pielgrzymce. Gdy Górka odmawia, na jego miejsce ochoczo zgłasza się Leon. Władek i Darek przeprowadzają się do nowego mieszkania i od razu organizują rodzinną parapetówkę.

Dyskusje na temat: ojciec złotej
 • Re: "M jak miłość": Agnieszka odejdzie na zawsze? Co dalej z Magdaleną Walach?

  i mówić nad nią święte wersety z tych całych z obrazków kwadratowych obrazkowych ksiąg--to On Mąż Ciężarnej przyszły Ojciec ma w innym pokoju przez godzinę oddawać pokłony przed Obrazem na ścianie(...) w okrągłej złotej blasze na piersiach na rzemieniu tak fi 7cm i jednym małym tak fi 3cm na opasce na czole !--Tam mężczyźni nie tylko przynosili ciężarne na lektykach--ale pracowali w środku

 • Re: Historia kamienicy przy ulicy Złotej

  o wiele większa niż gdy wszystko jest możliwe. Jak Ty się uchowałeś? A rozumiem, ojciec coś wcisnął matce do brzucha ibiedaku nie miałeś innego wyjścia jak tylko przecisnąć się matce przez piiiiii