• Informacje na temat:

  okładka machiny

Artykuły na temat: okładka machiny
 • Czarne koronki i demoniczny makijaż. Do tego minimalny retusz. Na okładce grudniowej "Machiny" europosłanka Joanna Senyszyn odsłania swoją nieznaną twarz...

 • ..."Machiny" Piotr Metz, redaktor naczelny magazynu. Dodaje, że osobiście jest zadowolony, że w plebiscycie nie zwyciężyła żadna z popularnych dziś gwiazdek show biznesu, która nie miałaby nic do powiedzenia(...) kultury. Plebiscyt na warszawską Syrenkę odbył się po raz pierwszy. Rok temu Syrenkę wybrała redakcja i na okładce grudniowego numeru znalazło się zdjęcie Edyty Górniak. Okładka wzbudziła wiele emocji...

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • Prekursor punka nastrojowo i po francusku

  Iggy Pop powraca z nowym zaskakującym wydawnictwem. Album "Apres" to bardzo osobisty wybór piosenek z francusko- i anglojęzycznego repertuaru - nieco melancholijny i nastrojowy. Co ciekawe, autorem projektu okładki płyty jest Krzysztof Grabowski z Dezertera.

 • Seria o Panu Samochodziku ma już 50 lat

  Nie był Jamesem Bondem, ale urzędnikiem Ministerstwa Kultury, nie dysponował gadżetami, ale rozwiązywał zagadki "siłą intelektu" - pan Tomasz, bohater kultowej serii o Panu Samochodziku. Pierwsza z książek autorstwa Zbigniewa Nienackiego ukazała się 50 lat temu. Powstały również trzy filmy o Panu Samochodziku oraz serial telewizyjny.

 • "Machina": Pierwszy numer

  W czwartek, 16 marca, trafił do sprzedaży pierwszy numer wznowionego pisma "Machina", którego próbna wersja wzbudziła wiele kontrowersji z powodu okładki wykorzystującej wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. I właśnie okładki mają być elementem wyróżniającym pismo, które kosztuje 7,99 zł.

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam mieć rodzinę", błyskotliwie replikuje piosenkarka. Ech...

 • Elton John przeleciał pół Ameryki

  Słucha The Kooks, kumpluje się z The Killers, obraża Madonnę. Odróżnia Black Rebel Motorcycle Club od The White Stripes. Wie, że Creed i Staind grają gównianą muzykę. Jego ostatnią płytę polubił Thom Yorke, a Jake Shears z Scissor Sisters wykonał dla niego striptiz. Wystąpił z homofobem Eminemem i narąbaną Courtney Love. Elton John może wszystko!

 • "Muzyka tylko na imprezy w domu"

  Futro to jeden z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat. Powstał w 1999 roku w Warszawie, a założyli go: Wojciech Appel, Konrad Kucz (producenci)...

 • "Sumiennie eliminuję bzdury"

  "Mam pytanie, po co robić wywiad / skoro wszystkie odpowiedzi są zawarte w rymach / skoro wszystko jest zawarte w tekstach albo między nimi / jeśli masz pytanie, to naprawdę oryginalne wymyśl...". Tak, Emil Blef wszedł nam na ambicję. Czy redakcja "Magazynu Hip Hop" sprostała temu zadaniu? Przekonajcie się, czytając wywiad z człowiekiem, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Panie i Panowie, przed Wami Emil Blef! Z raperem rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").