• Informacje na temat:

  okońska maria

Artykuły na temat: okońska maria
 • Okońska i Dębski będą mieli dziecko?

  Zimna na pozór prokurator Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska) ma pragnienia podobne do większości kobiet: chce zostać mamą. Czy jej marzenia się spełnią?

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Ależ niespodziankę Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa prokurator Maria Okońska zaserwuje swoim fanom! Otóż w 6. odcinku "Prawa Agaty" pokaże się z ciążowym brzuszkiem! Lecz to jeszcze nie koniec sensacji!

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z Hanką Mostowiak z "M jak miłość".

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska w nowej kampanii. Ciążowego brzuszka ani śladu!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty, jest niekwestionowaną ikoną stylu. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny została zaproszona do współpracy przez jedną z topowych polskich marek.

 • Nadal się miota

  Miłośników "Prawa Agaty" nieustannie dręczy pytanie: Czy mecenas Dębski zwiąże się wreszcie z Agatą? - Nie tak szybko. Najpierw mój bohater rozstanie się z prokurator Okońską - zdradza Leszek Lichota.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wróci na plan już na początku grudnia!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" i prokurator Maria Okońska z "Prawa Agaty", lada moment zostanie mamą, a już na początku grudnia - to świetna wiadomość dla fanów zwariowanej rodzinki Boskich - wróci na plan uwielbianego przez widzów Dwójki serialu!

 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty.

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska poświęci karierę dla synka? Mamy dementi!

  Tabloidy uwielbiają rozpisywać się na temat Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Marii Okońskiej z "Prawa Agaty". Niestety zazwyczaj są to informacje nieprawdziwe...

 • Bardzo nie lubi przegrywać

  Małgorzata Kożuchowska opowiada o roli w nowym serialu.

Zdjęcia na temat: okońska maria
 • Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: okońska maria
 • Małgorzata Kożuchowska w kampanii reklamowej polskiej marki odzieżowej

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty, jest niekwestionowaną ikoną stylu. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny została zaproszona do współpracy przez jedną z topowych polskich marek. Zobaczcie efekty tej współpracy!

 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • "Staniemy z Agatą po jednej stronie barykady"

  Katarzyna Olubińska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła plan "Prawa Agaty", gdzie Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Maria Okońska, opowiedziała jej o nowościach z czwartego już sezonu serialu. - Staniemy z Agatą po jednej stronie barykady - przyznała aktorka. / źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

Dyskusje na temat: okońska maria