• Informacje na temat:

  okrasa kuchnia

Artykuły na temat: okrasa kuchnia
 • Karol Okrasa nadal będzie reklamował popularną sieć dyskontów! Pascal Brodnicki popadł w niełaskę?!

  Serwis "Wirtualne Media" nieoficjalnie dowiedział się, że Karol Okrasa (37 l.) nadal będzie twarzą popularnej sieci sklepów.

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • To Dorota Wellman wygryzła Okrasę i Brodnickiego! Będzie reklamowała sieć dyskontów!

  Kucharze współpracowali z siecią dyskontów od trzech lat. Dosyć mocno zaczęli kojarzyć się Polakom z tą marką, dlatego dla wielu niespodzianką była wiadomość, że Brodnicki i Okrasa nie wystąpią już w żadnej reklamie sklepu. Zwłaszcza, że spoty z ich udziałem były prawdziwymi hitami. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, dyskont znalazł już zastępstwo dla swoich gwiazd. Bohaterką najnowszej...

 • Kino od kuchni z Karolem Okrasą

  Znany kucharz Karol Okrasa będzie honorowym gościem czwartej edycji Festiwalu Filmowego "Przejrzeć", który rozpoczął się w poniedziałek w Toruniu. Hasłem tegorocznej odsłony imprezy jest "Kino od kuchni".

 • "M jak miłość": Ulubione potrawy gwiazd

  ...golonkę. Od czasu do czasu dobra golonka w piwie z kapustą i ziemniaczkiem jest pyszna. Śledzie lubię pod każdą postacią: tradycyjne, w śmietanie i na słodko. Ogólnie dobra jest każda kuchnia, byle(...), które lekko obsmażam i przerzucałam do szybkowaru, a wtedy wychodzi piękny sos. Dania są pyszne, klarowne i wspaniałe - podkreśla Olga Borys, aktorka. Mistrz kuchni Karol Okrasa zachęca do używania...

 • "Ratatuj": Szczurek z Okrasą

  Wczoraj (wtorek, 16 października), w warszawskim kinie Cinema City Sadyba, odbyła się premiera najnowszego filmu rodem z kultowego studia Disney/Pixar - "Ratatuj".

 • Justyna Żyła: Czy wykorzysta swoją szansę?

  ...małżonkami, rozmawia z nimi i stara się rozwiązywać ich problemy. Dzięki temu programowi zdobyła telewizyjne doświadczenie. Czy zdobędzie tylu fanów co Karol Okrasa czy Magda Gessler? *** Zobacz...

 • Zamachowski żarłokiem!

  O najnowszej animacji legendarnego studia Pixar "Ratatuju" wypowiadali się już niemal wszyscy twórcy polskiej wersji językowej - Agnieszka Grochowska, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak i Karol Okrasa. Wciąż jednak brakowało odtwórcy głównej roli - Zbigniewa Zamachowskiego. Oto on!

 • Pascal Brodnicki wkurzył się w restauracji. Wstał od stołu i wyszedł!

  ...z niemiecką siecią sklepów dyskontowych. Z kolei twój przyjaciel Karol Okrasa, z którym występowałeś w reklamach, nadal kontynuuje z nimi swoją przygodę. Dlaczego tak się stało? - Zakończyła się pewna(...) mogę o tym mówić. Są to projekty telewizyjne, ale nie tylko. Ostatnio wydałem też swoją kolejną książkę - "Kuchnia z pomysłem" - i zajmuję się jej promocją. To kulinarny przewodnik, który podpowiada...

 • Znany kucharz w kinie

  W sobotę, 18 sierpnia, w warszawskim Sun Studiu realizujących polskie wersje językowe, odbyła się konferencja prasowa związana z dubbingiem animacji "Ratatuj". W spotkaniu udział wzięli aktorzy Agnieszka Grochowska i Cezary Kosiński, debiutujący w aktorskiej roli znany kucharz Karol Okrasa.