• Informacje na temat:

  okulary idealne

Artykuły na temat: okulary idealne
 • "M jak miłość": Idealny facet? - Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  W filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" udowodni, że potrafi grać różne role, nie tylko wyluzowanego chłopaka z sąsiedztwa, jak w "M jak miłość". Jego bohater Tomasz jest przeciwieństwem Marcina Chodakowskiego, grzecznym facetem bez skazy, który szykuje się do ślubu z ukochaną Basią (Alicja Bachleda-Curuś). Czy faktycznie jest taki idealny, okaże się gdy spotka śliczną blond kusicielkę...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

 • Nina Terentiew: Dlaczego rozpadły się jej dwa małżeństwa?

  Nie wyróżniała jej zjawiskowa uroda. Nosiła okulary, miała wadę wymowy. Ale od pierwszego spotkania pokochała telewizję. Na całe życie. W osiągnięciu sukcesu pomogła jej niezłomna wola i wyniesiona z domu wiara w siebie. Niedawno Nina Terentiew obchodziła 70. urodziny, ale nie myśli o emeryturze, bo jak zostawić miłość życia?

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Victoria Kobietą Roku

  ..., co naprawdę kocham. Czy są to perfumy, okulary przeciwsłoneczne czy dżinsy - cieszę się nimi".

 • Don Johnson: Okulary, wyspa i aligator

  Garnitury od Versace, Ferrari w garażu, a na kanapie - aligator. I w serialu, i w życiu Don Johnson zdążył przywyknąć do luksusów.

 • Ruda Klara bez kompleksów

  Rude włosy były jej przekleństwem w dzieciństwie. Dziś są atutem. A aktorstwo stało się dla Olgi Sarzyńskiej idealnym lekiem na nieśmiałość.

 • Norah Jones kokietuje nudą

  Norah Jones, choć sprzedała niemal 40 milionów płyt, może spokojnie wyjść na spacer z psem i nikt jej nie zaczepia. Nie musi przy tym nosić wielkich, ciemnych okularów. Pod jej domem nie znajdziemy ani jednego paparazzo.

 • Rozwód Kurzajewskich. Zaskakujące zdjęcia z sądu

  Małżonkowie przywitali się kulturalnie, całując w policzek. Nie widać było między nimi niechęci czy nienawiści. To potwierdza ich wcześniejsze zapewnienia, że rozstają się w zgodzie. Paulina postawiła na kanarkową stylizację i ogromne okulary przeciwsłoneczne. Maciej Kurzajewski - na klasyczną elegancję. Wspierał go starszy syn Franek. Choć przez lata wydawali się być parą idealną...

 • Mistrzyni wakacyjnego pakowania

  Monica Bellucci słynie z klasycznego i zachowawczego stylu. Okazuje się, że podobny minimalizm panuje w jej wakacyjnej walizce. Aktorka zdradza kilka cennych rad na temat tego, co powinno się znaleźć w idealnie spakowanej torbie podróżnika.

Dyskusje na temat: okulary idealne
 • Re: Bohaterowie serialu niegdyś...

  Głupia bajka z facetem który nie potrafi prosto głowy utrzymać. Idealne dla plebsu. bajka to w tym przypadku dobre słowo a postać grana przez rudego aktora (zresztą niczego sobie z tego co widziałam w innym filmie) jest po prostu okropna -zero emocji a żadnej sytuacji jakby miął zanik mięśni ,wiecznie ten sam gest (okulary) ,sposób mówienia z charakterystyczna przerwą,spojrzenie z dołu