• Informacje na temat:

  okulary kobiety

Artykuły na temat: okulary kobiety
 • "Komisarz Alex": Puchała straci wzrok!?

  Ciemne okulary na nosie, biała laska w dłoni i Alex w roli psa-przewodnika u boku idącego niepewnym krokiem po zaśnieżonej alejce w parku... Puchały (Ireneusz Czop)! Ten widok z pewnością zaskoczy i zaniepokoi fanów „Komisarza Aleksa”. Czy to możliwe, by Rysiek stracił wzrok?

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  Evita Urbanikova napisała książkę "Wszystko albo nic", która 13 marca ukaże się na polskim rynku. Paweł Deląg, czyli profesor Wiktor Jeleński z "Przyjaciółek", gra jednego z bohaterów w filmie, który jest jej ekranizacją. Ona jest pisarką od romansów, w nim kochają się niemal wszystkie kobiety. O miłości wiedzą pewnie wszystko...

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • Andre 3000 woli inteligentne kobiety

  Członek duetu OutKast, Andre 3000, woli inteligentne kobiety od piękności. Muzyk twierdzi, że te pierwsze są lepsze w łóżku.

 • Antek Królikowski i Julia Wieniawa zakpili z fanów! Miało być zabawnie?!

  ...przez swojego chłopaka. Koncerty, nagrywanie płyty, aż w końcu rola w głośnym filmie Patryka Vegi (41 l.) "Kobiety mafii". Po intensywnym roku zakochani postanowili odpocząć od pracy i show-biznesu(...) Dominikany. Wówczas jego ukochana zakłada okulary przeciwsłoneczne, na co Antek reaguje bardzo gwałtownie. "Zdejmij te okulary! Nie jesteś w Polsce, tu nikt nie wie kim jesteś"- krzyczy teatralnie na...

 • "Muzyka ważniejsza niż chleb"

  wskazuje na to, że dobra passa artystki zostanie utrzymana. Zresztą czego innego można spodziewać się po kimś, kto na świat patrzy przez różowe okulary? Więcej na ten temat w rozmowie Jarosława

 • Joanna Senyszyn zrobi z Pawłowicz seksowne bóstwo?!

  Nie ma co ukrywać - piękne posłanki w polskim sejmie to raczej rzadkość. Na palcach jednej ręki można wymienić kobiety, które zachwycają nienaganną sylwetką oraz stylizacjami. Do tej pory numerem(...) drapieżne okulary podkreślające przy okazji jej osobowość i szminka w odważnym kolorze" - Joanna Senyszyn snuje swoje fantazje na łamach "Super Expressu". Czyżby Krystyna Pawłowicz miała szansę powtórzyć...

 • Rafalala odpowiada Donatanowi. To już wojna

  Ostry konflikt na koniec sezonu ogórkowego w polskim show-biznesie. Transseksualny celebryta Rafalala wszedł na wojenną ścieżkę z producentem Donatanem.

Dyskusje na temat: okulary kobiety