• Informacje na temat:

  okulary m jak miłość

Artykuły na temat: okulary m jak miłość
 • M jak miłość

  ...wydaje na imprezy z kolegami. Andrzejek wyznaje Uli, że zepsuł mu się wzrok. Obawia się, że nosząc okulary zniszczy swój image twardziela. Serial obyczajowy, 44 min, Polska, 2017 Reżyseria: Mariusz(...) Domagała (Mateusz), Jakub Jankiewicz (Antek), Piotr Nerlewski (Franek), Teresa Lipowska (Barbara), Witold Pyrkosz (Lucjan)

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znalazła miłość w Trójmieście...

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", wreszcie jest naprawdę szczęśliwa! Aktorka niedawno poznała mężczyznę, który sprawił, że znów zaczęła patrzeć na świat przez różowe okulary. - Na dworze i w sercu wiosna! - napisała na Instagramie.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • ​"M jak miłość": Ale numer! Anka wzięta za prostytutkę!

  .... - Boże, Kinia, nie załamuj mnie! Aż tak się zmieniłam? - w tym momencie Anka zdejmie ciemne okulary. - Anka? Ania?!? To naprawdę ty? - Zduńska w końcu ją rozpozna. Po tych słowach dziewczyny...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "M jak miłość“: Chore plany Kryńskiej

  Niebawem Olek zacznie wyraźnie unikać kolejnych spotkań ze swoją kochanką Anetą, przez którą rozpadło się jego małżeństwo z Magdą ... A Kryńska podsłucha przypadkiem, jak jej wybranek umawia się(...) Aneta znajdzie w aucie Olka damskie okulary, ale nadal będzie ukrywać przed ukochanym, że wie o jego zdradzie... I - przekonana, że dowód należy do Magdy - pojedzie do bistro, by zostawić go...

 • "M jak miłość": Wróci do Hanki?

  Widzowie serial u "M jak miłość" rozumieją Marka, choć nie zawsze pochwalają jego postępowanie. "Wielu z nich marzy o tym, by wrócił do Hanki" - mówi Kacper Kuszewski.

 • "M jak miłość": Czarna seria

  Ala bliska bankructwa, Iza trafia na damskiego boksera, Maryla traci pracę, a Marta ma nową rywalkę - seksowną Weronikę! Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość"!

 • Złotopolski w "Tylko miłość"

  Kiedy pojawił się na planie serialu "Tylko miłość", nikt go nie poznał... Bo któż podejrzewałby, że ten krótkowłosy facet z zawadiacką bródką to Waldek z serialu "Złotopolscy", czyli Andrzej Nejman.

Wideo na temat: okulary m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: okulary m jak miłość