• Informacje na temat:

  okulary oto

Artykuły na temat: okulary oto
 • ​"Na dobre i na złe": Oto Leśna Góra w nowej odsłonie!

  ...przygotowują się do zabiegów (np. myją dłonie pod specjalistycznymi bezdotykowymi bateriami Oras, które można spotkać w szpitalach, hotelach czy domach opieki). Stanowi ona lustrzane odbicie bloków operacyjnych w autentycznych szpitalach. Cały sprzęt będący na jej wyposażeniu został zakupiony przed produkcję serialu. Wyjątek stanowią jedynie okulary do chirurgii precyzyjnej, które ekipa rekwizytorów...

 • Slash dla Interii: Czuję się wykończony przez cały czas

  Zawsze w czołówce zestawień najlepszych gitarzystów w historii. Obok Axla Rose'a największa gwiazda Guns N' Roses. Nagrywał i występował z Michaelem Jacksonem. Po odejściu z Gunsów wymyśla kolejne muzyczne projekty. Właściciel najfajniejszego rockowego pseudonimu - Slash. Oto co powiedział nam przed swoim koncertem w Krakowie.

 • Oto jestem!

  Po debiucie w "BrzydUli" Julia Kamińska zaszyła się w domowym zaciszu i zajęła studiami. Jak zapewnia, dodało jej to tylko śmiałości i gotowości do nowych wyzwań.

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

 • Oto nowa Marta Kaczyńska

  ...i ambicji Marty i Marcina Dubienieckiego widać zresztą nie tylko w tej kwestii. Na zdjęciach - a fotografowani są często - trudno znaleźć gesty bliskości. Bardziej pasuje tu słowo: poprawność. Ale czy to nie...

 • "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic": Chcecie bajki? Oto bajka

  "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic" to pierwszy anglojęzyczny i zrobiony dla większego studia film Tommy'ego Wirkoli. Ten norweski reżyser znany jest w Polsce przede wszystkim z "Zombie SS", komedii gore o nieumarłych nazistach.

 • "Barwy szczęścia": Jak oni się zmienili!

  Kiedy trafili do serialu, mieli kilka bądź kilkanaście lat. Dla każdego od początku była to wielka szkoła życia. Czego się nauczyli? Oto, co o tej przygodzie mówi serialowy Kajtek i rodzeństwo Pyrków.

 • Pewniejsza siebie

  Po debiucie w "BrzydUli" zaszyła się w domowym zaciszu i zajęła studiami. Jak zapewnia, dodało jej to tylko śmiałości i gotowości do nowych wyzwań.

 • Mniam, mniam

  Melissa Gorga , gwiazda amerykańskiego show "Real Housewives of New Jersey", chcąc sprawdzić, jak ludzie traktują otyłych, na nowojorskiej Times Square obżerała się hot-dogami. Oto zdjęcia z jej eksperymentu.

 • Australijski hołd dla Pink Floyd: Zmiana koncepcji

  Grupa The Australian Pink Floyd Show zdecydowała się na zmianę koncepcji trasy koncertowej oraz wizji artystycznej nadchodzącego tournee. Daty polskich koncertów na początku 2011 roku pozostają bez zmian.