• Informacje na temat:

  okulary zmieniają

Artykuły na temat: okulary zmieniają
 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  ...naleśniki swojemu mężczyźnie, choć pracowała do późna. Kiedy różowe okulary idą w kąt, zaczynamy dostrzegać partnera w całej krasie - także jego wady. Artystyczny nieład kiedyś nas rozczulał, a teraz(...) wspólnego z dawnym Bronkiem. Zmieniamy się, zmieniają się nasze marzenia, pragnienia, poglądy. Niektórzy mówią, że przyciągamy to, co do nas podobne. Więc jeśli masz jakiś chaos w sobie, to przyciągasz...

 • Czesław Nowicki był pierwszym pogodynkiem w Polsce. Wyrzucono go z dnia na dzień. Za co?

  ...izobary, izotermy i dlaczego zmieniają się fronty atmosferyczne. Widzowie pisali do niego listy z doniesieniami o niezwykłych zjawiskach pogodowych. Przysyłali mu pierwsze wiosenne kwiaty...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Starcie? Gdzie tam! Krótkie spięcie!

  "Starcie Tytanów" ("Clash Of The Titans"), reż. Louis Leterrier, USA 2010, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 9 kwietnia 2010 roku.

 • Manifestacja filmowego campu

  Czy po 70 latach od premiery "Czarnoksiężnika z krainy Oz" da się jeszcze oglądać klasyk Victora Fleminga na poważnie? Ekranizacja książki L. Franka Bauma trąci dzisiaj myszką, ale jeśli popatrzymy na nią jak na pionierską pozycję nurtu kinowego campu - zabawa wciąż będzie przednia.

 • Gorący weekend, chłodne kino

  W piątek na ekranach polskich kin debiutuje aż 10 tytułów! Mimo że największą produkcją tygodnia pozostają "Faceci w czerni 3", walkę o widza stoczy też z pewnością "Uwodziciel", z rolą Roberta Pattinsona, oraz kolejny, święcący triumfy w Europie, skandynawski kryminał - "Łowcy głów".

 • "Muzyka to nasz przyjaciel i wróg"

  "Każdy zespół przy okazji nowej płyty twierdzi, że się odrodził i powstał na nowo. Ale z nami tak naprawdę było!" - stwierdzili członkowie grupy My Chemical Romance po wydaniu przełomowej dla nich płyty "The Black Parade" (2006). Trzeci studyjny album w dorobku tego amerykańskiego kwintetu pokazał nowe oblicze My Chemical Romance, którzy za sprawą rozbudowania instrumentarium i odważniejszego podejścia do kwestii brzmienia uciekli od emopopowej estetyki w stronę klasycznego rocka.

Wideo na temat: okulary zmieniają
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Cichy Chaos

  Pietro, producent filmowy, ratuje przed utonięciem kobietę. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jego żona umarła. Zostaje jedynym opiekunem 10-letniej córeczki Claudii. Mężczyzna musi przystosować się do całkiem nowej sytuacji i nauczyć najprostszych, codziennych czynności. Wycofuje się z szaleńczego pędu, który towarzyszył mu w pracy, zaczyna szukać siebie, a przede wszystkim całe dnie spędza siedząc na ławce w parku obok szkoły córki. Tu spotka się z przyjaciółmi, pije kawę, rozmyśla. Tu...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

Dyskusje na temat: okulary zmieniają