• Informacje na temat:

  ola corka ewy blaszczyk

Artykuły na temat: ola corka ewy blaszczyk
 • Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  ...​Pociechy znanych osób często podążają śladami swoich rodziców. Nie inaczej jest z córką Ewy Błaszczyk. Marianna Janczarska od lat jest wsparciem dla mamy. Obie w 2000 roku przeżyły dwie ogromne tragedie.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Ewa Błaszczyk: Przełom w leczeniu Oli

  Od wypadku córki Ewy Błaszczyk (63 l.), Oli Janczarskiej (25 l.), która zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę, minie w maju 19 lat. Od tamtego czasu aktorka wciąż walczy o jej powrót do zdrowia. Właśnie pojawiła się kolejna szansa na nowoczesną terapię dla niej i tysięcy pacjentów, u których doszło do uszkodzenia komórek w mózgu.

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  ..."Możemy mówić o pełnym wybudzeniu" - mówi doktor Monika Barczewska z kliniki Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala w Olsztynie w wywiadzie dla "Rewii". Ola reaguje na bodźce zewnętrzne i dźwięki oraz wodzi wzrokiem. córka Ewy Błaszczyk, podobnie jak kilkoro innych pacjentów, w maju tego roku przeszła operację wszczepienia symulatora, który miał usprawnić pracę jej mózgu i rdzenia kręgowego...

 • Przykre słowa Ewy Błaszczyk. „Nie daję już rady”!

  ...nadzieja, że to właśnie tu wydarzy się cud, o który modli się już od 19 lat, i jej córka Ola (25 l.) w końcu się obudzi. Równie mocno wierzy w to także Marianna Janczarska (25 l.) - siostra bliźniaczka(...) z naszej rodzinnej tragedii, od tego że moja siostra Ola zadławiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Dzisiaj pomagam mamie, ale nie mam stałych obowiązków. Robię to, co akurat potrzeba" - przyznaje...

 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji. "Trudno oczekiwać..."

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu.

 • Ewa Błaszczyk: Córka zajmie jej miejsce w klinice Budzik?

  Marianna Janczarska (25 l.), córka Ewy Błaszczyk (64 l.), w przyszłości mogłaby zastąpić mamę w klinice Budzik. Czy tak się stanie?

 • Najnowsze doniesienia o córce Ewy Błaszczyk. Stanie się cud?

  W serce Ewy Błaszczyk (62 l.) może wlać się trochę nadziei. Według najnowszych doniesień jej córka zostanie poddana nowatorskiemu zabiegowi. Terapia komórkami macierzystymi może pomóc Oli wyzdrowieć. Jeśli tak się stanie, można będzie rozpatrywać to w kategoriach cudu, bowiem Aleksandra w śpiączce przebywa już od wielu lat.

 • Lekarka o córce Ewy Błaszczyk: Możemy mówić o pełnym wybudzeniu!

  Trzy miesiące temu kilkoro pacjentów, w tym 22-letnia córka Ewy Błaszczyk, zostali poddani pionierskiej operacji wszczepienia stymulatora rdzenia kręgowego, których zadaniem jest stymulowanie pracy mózgu. Ola Janczarska od 16 lat przebywa w stanie śpiączki, ale jej mama nie poddaje się w walce o jej życie i wciąż nie traci nadziei na jej wybudzenie. Zastępca kierownika kliniki neurochirurgii...

Wideo na temat: ola corka ewy blaszczyk
 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu. (TVN24/x-news)

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Ewa Błaszczyk: Ciągle jest coś do zrobienia

  W 2000 roku córka Ewy Błaszczyk zakrztusiła się tabletką. Ola do dziś jest w śpiączce, a jej mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć. Założyła Fundację "Akogo?" oraz Klinikę Budzik, która skutecznie wybudza ze śpiączki kolejnych pacjentów. O tym, do czego zdolny jest rodzic, by ratować swoje dziecko, Ewa Błaszczyk opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.