• Informacje na temat:

  ola doda

Artykuły na temat: ola doda
 • "Klan": Ola Lubicz na ślubnym kobiercu!

  Na ten dzień wszyscy fani „Klanu” czekają już od kilku lat. Ola (Kaja Paschalska) i Rafał (Marcin Kwaśny) wreszcie staną przed ołtarzem, by w obecności najbliższych złożyć sobie małżeńską przysięgę i wymienić się obrączkami!

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • "Klan": Ola i Rafał będą mieli... bliźniaki!

  Wiadomość, że urodzi bliźnięta, spadnie na Olę (Kaja Paschalska) jak grom z jasnego nieba. - Jedno dziecko bym jakoś ogarnęła... Boję się... - wyzna Agnieszce (Paulina Holtz) i doda, że jest przekonana, iż nie poradzi sobie z dwójką maluchów.

 • Norwegowie oskarżają Dodę!

  Norweski zespół zarzucił piosenkarce kradzież utworu. Czy Doda będzie musiała zapłacić wielomilionowe odszkodowanie?

 • "Klan": Wielki problem z suknią ślubną Oli

  ..., dowiedzą się, co się stało - powie Ola Rafałowi, a po chwili doda, że czasami myśli, iż ślub nie jest jej po prostu pisany. - Nie będzie jednej sukni, to będzie druga. W końcu nie o nią tu chodzi(...) mnie. Nie chciałam ci tego mówić, ale ja się spodziewałam, że tak będzie - doda. - Pomoże mi pani - zapyta Ola. - Moja w tym głowa, żeby wszystko się dobrze skończyło. Choćbyśmy miały po nocach szyć...

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • "Klan": Ola i Rafał adoptują malucha z domu dziecka?

  ...w oczy. - A może my adoptujemy to dziecko - wyszepcze. - Podarujemy mu dobre dzieciństwo i fajne życie - doda. Zaskoczona Ola nie będzie w stanie wydusić z siebie ani słowa. Dopiero po chwili(...)Od razu po powrocie z podróży poślubnej Ola i Rafał odwiedzą Pawła (Tomasz Stockinger) i Wigę (Dorota Kamińska), by opowiedzieć im o Bora-Bora, gdzie spędzili cudowne chwile. W domu ojca spotkają...

 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  Ola Kisio pierwszą kobietą Kuby Wróblewskiego? Oboje nie znali się i spotkali się po raz pierwszy na planie "Galerii". Z marszu czekało na nich trudne zadanie - sceny miłosne.

 • "Na Wspólnej": Ola pocałuje dziewczynę!

  Ola Zimińska nie spodziewała się, że jej życie potoczy się w takim kierunku. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie miała romans z dziewczyną!

 • Dziewczyny bronią Mai Sablewskiej

  - Wiemy, jakie są opinie na temat Majki, ale staramy się temu nie ulegać w żaden sposób - powiedziały nam Dziewczyny, które w niedzielę (22 maja) odpadły z "X Factor".

Zdjęcia na temat: ola doda
Wideo na temat: ola doda
 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

Dyskusje na temat: ola doda