• Informacje na temat:

  ola gala

Artykuły na temat: ola gala
 • Ola Kwaśniewska pisze książkę o rodzicach!

  Ola Kwaśniewska (33 l.) idzie w ślady Marty Kaczyńskiej (34 l.) i pisze książkę o rodzicach. Czy ujawni sekrety prezydenckiej pary skrywane przez lata?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Ola Kisio pierwszy raz komentuje zachowanie matki!

  Ola Kisio w końcu odniosła się do całego zamieszania związanego z jej matką...

 • Pitbull: "Celebrate" promuje "Pingwiny z Madagaskaru" (posłuchaj)

  Poniżej możecie posłuchać piosenki "Celebrate" latynoskiego gwiazdora Pitbulla, która promuje film "Pingwiny z Madagaskaru".

 • „rodzinka.pl”: Gwiazdy seriali TVP na gali ramówkowej "Obrazy Jesieni"!

  ...wcześniej nie wyglądała piękniej! Towarzyszący jej serialowi synowie z dumą pozowali u jej boku do zdjęć, a grający jej męża Tomasz Karolak wprost nie mógł od niej oderwać oczu. Równie pięknie, choć(...) Elżbieta Chojnicka, Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Lubicz, Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz, Magdalena Stam, czyli Zyta, Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot, Anna Matysiak, czyli Ramona...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Matka Oli Kisio wyznaje: Lodzik w buzi to przyjemność!

  Izabela Kisio-Skorupa odkrywa portale społecznościowe. Teraz na nich będzie próbowała zaistnieć?

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

 • Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

  Radosz i Artur Kulczycki, "Klan" - Tomasz Stockinger, Kaja Paschalska i Kuba Świderski, czyli doktor Paweł Lubicz, Ola Lubicz i Norbert Piątkowski, oraz producent i reżyser Paweł Karpiński, "Wszystko przed nami" - Katarzyna Łaska, Julia Pogrebińska i Michał Malinowski, czyli Ola Szawarska, Agata Gajewska-Pavoni i Wojciech Szczepański, "Czas honoru" - zwycięzcę w kategorii Serial Tygodniowy Roku...

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".