• Informacje na temat:

  ola glinka

Artykuły na temat: ola glinka
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka miała ciężki rok

  ..."Barwy szczęścia" cieszą się dużą oglądalnością, widzowie kibicują bohaterom, a ja odczuwam niesłabnącą sympatię. Niedawno pani synek został przedszkolakiem. Łatwo pani przyszło wypuścić go spod(...) dość szybko się zaaklimatyzował i teraz uwielbia chodzić do przedszkola. Świetnie odnajduje się w grupie rówieśniczej, a ja jestem spokojna i zadowolona. Teraz czeka panią bunt czterolatka. - Był...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Wygryzie Kasię Glinkę?

  Ola Szwed (18 l.) ma duże szanse, by zostać wielką gwiazdą telewizji.

 • Taniec z jajami

  W świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" najsłabiej ocenieni zostali Ola Szwed i Robert Rowiński, którzy pożegnali się z programem.

 • Ola Szwed pożegnała się z "Tańcem..."

  ...tylko dziewięć par, które w niedzielę wykonywały dwa bardzo różniące się od siebie tańce - dostojny walc wiedeński lub pełną ognia sambę. Zaczęło się mocno. Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino(...) jedenastkę. Katarzyna Grochola znów przeszła przemianę. Co prawda, miała nudną, granatową suknię, za to włosy ściągnęła z czoła odsłaniając zupełnie twarz. Od jurorów dowiedzieli się, że sztuczka...

 • Znamy uczestników 11. edycji "Tańca..."

  7 marca w telewizji TVN rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Julia Kamińska, Artur Barciś, Katarzyna Glinka i Przemysław Saleta.

 • Kasia Glinka znów pierwsza

  W trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami" znów tryumfowała Kasia Glinka ze Stefano Terrazzino. Po piętach depczą im Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem, którzy robią, co mogą, by udowodnić, że nie łączy ich nic poza relacją uczennica-nauczyciel.

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • "Barwy szczęścia": Podziwiam odwagę Kasi

  W serialu Kasia Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Czy Skiba pokona Cichopek?

  Joanna Liszowska, Katarzyna Cichopek, Michał Żebrowski, Krzysztof Skiba - to tylko niektóre gwiazdy, które wezmą udział w nowym show "Fort Boyard". Znamy listę uczestników programu!

Zdjęcia na temat: ola glinka
Dyskusje na temat: ola glinka