• Informacje na temat:

  ola i norbert z klanu

Artykuły na temat: ola i norbert z klanu
 • "Klan": Norbert wraca i... zostaje napadnięty! Przez Olę!

  Po powrocie ze stypendium w Portugalii Norbert (Kuba Świderski) najpierw zechce zobaczyć się z Olą (Kaja Paschalska), a ona weźmie go za stalkera i wymierzy mu cios torebką w głowę! Poznaj szczegóły!

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Ślub Oli Lubicz i... protest fanów

  Mimo że "Klan" jest najdłużej emitowaną produkcją obyczajową w Polsce, wciąż wzbudza wielkie emocje, a fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. W najbliższym czasie Ola Lubicz (Kaja(...) pobiegnie do rodziców (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk). Norbert (Kuba Świderski), który dowie się o wynikach testów DNA, zażąda od żony wyjaśnień. Sandra wytłumaczy mu w końcu, jaka jest...

 • Nietypowa wigilia w 'Klanie"

  Czternasta Wigilia bohaterów "Klanu" będzie nietypowa.

 • Ola Lubicz zdradzi Norberta z Rafałem!

  W końcu stanie się to, na co zanosiło się już od dawna! Ola (Kaja Paschalska) zdradzi Norberta (Kuba Świderski) z Rafałem (Marcin Kwaśny). Na dodatek zrobi to na oczach własnej mamy Krystyny (Agnieszka Kotulanka) w dniu jej imienin!

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • "Klan": Norbert rzuci Kamilę, bo zakocha się w innej dziewczynie!

  Norbert (Jakub Świderski) wyraźnie da Kamili (Martyna Kowalik) do zrozumienia, że nie podoba mu się, iż nie traktuje ich związku serio i zdecyduje się zerwać z nią! Nie przyzna się jednak do tego, że poznał na czacie kogoś, dla kogo stracił głowę...

 • "Klan": Pierwsza Wigilia bez Ryśka

  Gospodynią tegorocznej Wigilii w sadze rodu Lubiczów będzie Elżbieta (Barbara Bursztynowicz), a cała familia spotka się w rodzinnym domu na Sadybie. To nie będą radosne święta, bo po raz pierwszy bez Ryśka... Poznaj szczegóły!

 • Klan

  Andrzej Górzyński nieustannie zabiega o względy Oli. Z samego rana zjawia się w jej biurze z pączkami i kawą, a po południu zaprasza ją do swojego mieszkania na domowy rosół. Marysia obchodzi urodziny. Na imprezę przybywają Norbert i Michał, obaj w identycznym przebraniu klauna.

 • "Klan": Zakochane siostry

  W "Klanie" na wiosnę wybuchną uczucia. Strzała amora ugodzi Olę (Kaja Paschalska) i Agnieszkę (Paulina Holtz) Lubicz. Czy panie dadzą się ponieść namiętności?

Zdjęcia na temat: ola i norbert z klanu
Dyskusje na temat: ola i norbert z klanu
 • Re: "Klan": Michał straci prawa rodzicielskie? Norbert odbierze mu córkę?

  Dawno nie ogladalem Klanu,czy to jest ten sam Norbert któremu odwalalo jak byl z Ola Lubicz?Lepiej juz mu ?

 • Czy Rafalski jest ojcem Pedra?

  Kto jeszcze nie miał jeszcze dość po ostatnich odcinkach serialu, kiedy to do Klanu wkroczyl odrestaurowany dinozaur Olbrychski i klaunowaty Tyniec, teraz juz na pewno pożegna się z polskim tasiemcem. za dużo kitu, nudy i niesmaku.Mialam jeszce nadzieje, że Ola zostawi świra, ale nic z tego. Szkoda, bo Norbert w nowym uczesaniu wyglada rzeczywiscie jak świr, a tak miło popatrzec na kolegę