• Informacje na temat:

  ola jackowska

Artykuły na temat: ola jackowska
 • Kora: Jak żyje poza blaskiem fleszy?

  Kora Jackowska (65 l.) jest gwiazdą numer jeden na polskiej scenie muzycznej. Jeden z tygodników zdradził, jak wygląda jej życie poza blaskiem fleszy.

 • Kukiz i Borysewicz pokonali Korę

  Kora Jackowska, na co dzień wokalistka Maanam, nie wytrzymała naporu innych rockowych weteranów i jej solowa płyta "Kora ola! Ola!" spadła na 2. miejsce listy najpopularniejszych w Polsce albumów. Na pozycję pierwszą awansował tymczasem niezwykły duet Paweł Kukiz - Jan Borysewicz, i jego dzieło "Borysewicz & Kukiz".

 • Kora: Refleksja i witalność

  "Kora ola ola!", solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam, pojawił się na półkach sklepowych 17 lutego. Jak mówi artystka, materiał wydany na płycie jest spełnieniem wieloletnich marzeń o jego nagraniu. Część piosenek jest jednocześnie hołdem dla matki wokalistki.

 • Kora: Wychowałam się na operze

  "Kora ola ola!" to solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam. Na płycie znalazły się różnorodne utwory - m.in. przedwojenne tanga, piosenki Mieczysława Fogga i Wandy Warskiej. Jak się okazuje to właśnie od takiego repertuaru artystka zaczynała w młodości swoje śpiewanie.

 • Kora jedzie w trasę

  "Kora ola ola!" to solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam. W powstanie płyty zaangażowani byli muzycy grający muzykę klasyczną, jazzową, flamenco i latynoską, a znalazły się na niej różnorodne utwory - przedwojenne tanga, piosenki Mieczysława Fogga i Wandy Warskiej, a także zaskakujące aranżacje hitów Maanamu. Album ukaże się w lutym, ale już w czwartek

 • Kora wygrała proces

  Ponad 36 tys. zł zaległego wynagrodzenia musi zapłacić znanej piosenkarce Korze oraz jej mężowi Kamilowi Sipowiczowi producent pościeli - pabianicki "Pamotex" - zadecydował w czwartek, 9 stycznia, Sąd Okręgowy w Łodzi. Piosenkarka wyruszyła tymczasem w trasę ze swoim solowym projektem "Kora ola ola!".

 • Kora w Jarocinie: Specjalny program

  Podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca) Kora przedstawi specjalny program składający się przede wszystkim z wielkich przebojów legendarnego Maanamu.

 • Kora nie ustępuje

  Na liście najpopularniejszych w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowują Związek Artystów Audio Video oraz Instytut Pentor, na miejscu pierwszym, już po raz drugi z rzędu znajduje się solowy album Kory Jackowskiej, "Kora ola ola!". Na pozycję drugą wskakuje z miejsca czwartego składankowy album " Radio Zet - to, co lubisz - więcej muzyki", a na trzeciej pojawia się "Come Away With Me

 • Polska muzyka cudzoziemska

  Brytyjczyk David J i Rosjanka Ola "Sasha" Strunin, czyli duet Jet Set, będą reprezentować Polskę na tegorocznym festiwalu Eurowizji. 20 lat temu taką informację potraktowalibyśmy jak herezję - pisze "Dziennik".

 • M. Jackson: Najpopularniejszy w Polsce

  Wygląda na to, że ostatnie zamieszanie wokół osoby Michaela Jacksona pozytywnie wpłynęło na sprzedaż jego płyt u nas. Jak wynika z najnowszego raportu ZPAV, to właśnie Król Popu okazał się najpopularniejszym w Polsce artystą lutego! Jego ostatni album, zatytułowany "Invincible", zamówiono do sklepów w 19 tys. egz., a całkowita ilość zamówień płyty w naszym kraju osiągnęła już poziom 61 tys. sztuk.