• Informacje na temat:

  ola jej ostatni rok

Artykuły na temat: ola jej ostatni rok
 • Ewa Błaszczyk przekazała najnowsze wieści o córce Oli. "Jest coraz bliżej nas"

  Ewa Błaszczyk (62 l.) wciąż szuka kolejnych sposobów na to, żeby wybudzić córkę ze śpiączki. Teraz ma powody do radości - Ola Janczarska zostanie poddana innowacyjnemu leczeniu! Artystka w najnowszej rozmowie z jednym z tygodników podzieliła się najnowszymi wieściami o stanie Aleksandry i o planach jej leczenia.

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

 • Ola Kwaśniewska w szoku po śmierci Wodeckiego! Opowiedziała niesamowitą historię!

  ...z osób, które miały okazję go lepiej poznać była Ola Kwaśniewska. Prezydentównę jego śmierć bardzo dotknęła. Ola zamieściła na Instagramie aż dwa wpisy poświęcone muzykowi. W ostatnim zamieściła(...)!  "Równo rok wcześniej, gdy jechaliśmy razem samochodem, powiedział mi, że ma zaplanowany zabieg na serce. Bardzo się tym przejęłam, a on widząc to powiedział: 'Oleńko, nic się nie martw. To tylko serce...

 • "Jej ostatni rok (Remix)": Ola znów razem z Doniem (teledysk)

  Jedną z uczestniczek Young Stars Festival (26 kwietnia, Arena w Poznaniu) jest niespełna 19-letnia Ola Kawicka, występująca pod pseudonimem Ola. U nas możecie zobaczyć jej najnowszy teledysk.

 • Kryzys w małżeństwie Oli Kwaśniewskiej!? "Nie dojrzeli jeszcze do małżeństwa"

  Celebrytka, dotąd najwierniejsza fanka muzyka, w ostatnim czasie przestała jeździć na koncerty męża. Dom na warszawskim Wilanowie, do którego para planowała wprowadzić się rok temu, na święta Bożego(...) rzadko, zaledwie raz w tygodniu. Choć Ola twierdzi, że chce w ten sposób dać Kubie "twórczą przestrzeń", bliscy nie mają wątpliwości... "Ola po prostu wciąż jeszcze nie odcięła pępowiny" - mówi...

 • Lidia pierwsza, Stachursky ostatni?

  W zakończonym we wtorek (10 lutego) plebiscycie fani i znawcy Eurowizji z OGAE Polska wybrali swoich faworytów koncertu "Piosenka dla Europy 2009".

 • W telewizji mu podziękowali. "Jest pan za nerwowy". Ostatni wywiad z Bogusławem Kaczyńskim!

  ...- Najważniejsza była sympatia widzów. Założyłem, że gdy jestem na ekranie, nikt nie pójdzie po herbatę ani do toalety. I tak było! - mówił Bogusław Kaczyński w ostatnim wywiadzie. Był "fortunato", czyli szczęśliwcem. Elegancki i elokwentny, o nienagannych manierach. O operze, operetce i muzyce klasycznej wiedział wszystko, a swoją pasją umiał zarażać innych.

 • Ostatni odcinek "Teraz albo nigdy!"

  17 maja telewizja TVN pokazała ostatni odcinek trzeciej serii "Teraz albo nigdy!". Na tym jednak nie koniec! Jeszcze przed wakacjami rozpoczną się zdjęcia do kolejnej serii. Charyzmatyczni bohaterowie serial u powrócą na antenę TVN jesienią.

 • Stanisława Celińska sporo przeszła. Alkohol niemal zniszczył jej życie

  ...ostatni wzięła do ust alkohol. I zaczęła nowe życie!  - 1988 rok, dla mnie przełomowy. Wtedy odstawiłam alkohol - mówi artystka.  Dziś cieszy się dziećmi, wnukami, ma swoje zwierzęta, dużo gra. Ale wtedy, w latach 80., gdy była u szczytu kariery, życie ją przerosło. Chciała mieć wszystko. Wyszła za mąż, przed trzydziestym rokiem życia urodziła dwoje dzieci: Mikołaja (43 l.) i Aleksandrę (41

 • Eurowizja: Znamy zwycięzcę!

  Nie było niespodzianek - w konkursie "Piosenka dla Europy 2009" najwięcej głosów zdobyła zgodnie wymieniana jako główna faworytka Lidia Kopania i to ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w Moskwie.

Wideo na temat: ola jej ostatni rok
 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Rok przestępny

  Laura ma 25 lat, jest dziennikarką freelance, mieszka i pracuje w małym mieszkanku w mieście Meksyk. Jej codzienność to nudne wywiady dla prasy ekonomicznej, rozmowy telefoniczne z matką i bratem oraz okazyjne wyjścia do sklepu. Wszystko w życiu dziewczyny jest szybkie i jednorazowe - jada obiady instant prosto z plastikowego kubka, a smutki odreagowuje ostrym seksem z przypadkowo poznanymi mężczyznami, których przyprowadza do domu. Rodzinę i znajomych mami opowieściami o pasjonującym życiu w...

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...