• Informacje na temat:

  ola jej ostatni rok

Artykuły na temat: ola jej ostatni rok
 • Ewa Błaszczyk przekazała najnowsze wieści o córce Oli. "Jest coraz bliżej nas"

  Ewa Błaszczyk (62 l.) wciąż szuka kolejnych sposobów na to, żeby wybudzić córkę ze śpiączki. Teraz ma powody do radości - Ola Janczarska zostanie poddana innowacyjnemu leczeniu! Artystka w najnowszej rozmowie z jednym z tygodników podzieliła się najnowszymi wieściami o stanie Aleksandry i o planach jej leczenia.

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

 • Ola Kwaśniewska w szoku po śmierci Wodeckiego! Opowiedziała niesamowitą historię!

  ...z osób, które miały okazję go lepiej poznać była Ola Kwaśniewska. Prezydentównę jego śmierć bardzo dotknęła. Ola zamieściła na Instagramie aż dwa wpisy poświęcone muzykowi. W ostatnim zamieściła(...)!  "Równo rok wcześniej, gdy jechaliśmy razem samochodem, powiedział mi, że ma zaplanowany zabieg na serce. Bardzo się tym przejęłam, a on widząc to powiedział: 'Oleńko, nic się nie martw. To tylko serce...

 • "Jej ostatni rok (Remix)": Ola znów razem z Doniem (teledysk)

  Jedną z uczestniczek Young Stars Festival (26 kwietnia, Arena w Poznaniu) jest niespełna 19-letnia Ola Kawicka, występująca pod pseudonimem Ola. U nas możecie zobaczyć jej najnowszy teledysk.

 • Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  ..."Co się dzieje?" - zapytała Ola i zamknęła oczy. To były jej ostatnie słowa. Co dzieje się dzisiaj z córką Ewy Błaszczyk? Czy jeszcze kiedykolwiek przemówi?

 • Lidia pierwsza, Stachursky ostatni?

  W zakończonym we wtorek (10 lutego) plebiscycie fani i znawcy Eurowizji z OGAE Polska wybrali swoich faworytów koncertu "Piosenka dla Europy 2009".

 • Małgorzata Foremniak upora się z traumatycznymi wydarzeniami?! To było dla niej piekło!

  Ostatni rok był dla aktorki, Małgorzaty Foremniak (51 l.) pełen podsumowań. Wracała myślami do traumatycznych wydarzeń sprzed kilku lat. Niedawno znalazła sposób, jak się z nimi uporać...

 • Ostatni odcinek "Teraz albo nigdy!"

  17 maja telewizja TVN pokazała ostatni odcinek trzeciej serii "Teraz albo nigdy!". Na tym jednak nie koniec! Jeszcze przed wakacjami rozpoczną się zdjęcia do kolejnej serii. Charyzmatyczni bohaterowie serial u powrócą na antenę TVN jesienią.

 • Kryzys w małżeństwie Oli Kwaśniewskiej!? "Nie dojrzeli jeszcze do małżeństwa"

  Celebrytka, dotąd najwierniejsza fanka muzyka, w ostatnim czasie przestała jeździć na koncerty męża. Dom na warszawskim Wilanowie, do którego para planowała wprowadzić się rok temu, na święta Bożego(...) rzadko, zaledwie raz w tygodniu. Choć Ola twierdzi, że chce w ten sposób dać Kubie "twórczą przestrzeń", bliscy nie mają wątpliwości... "Ola po prostu wciąż jeszcze nie odcięła pępowiny" - mówi...

 • Eurowizja: Znamy zwycięzcę!

  Nie było niespodzianek - w konkursie "Piosenka dla Europy 2009" najwięcej głosów zdobyła zgodnie wymieniana jako główna faworytka Lidia Kopania i to ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w Moskwie.

Wideo na temat: ola jej ostatni rok
 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)