• Informacje na temat:

  ola kaw

Artykuły na temat: ola kaw
 • "Na Wspólnej": Ola pocałuje dziewczynę!

  Ola Zimińska nie spodziewała się, że jej życie potoczy się w takim kierunku. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie miała romans z dziewczyną!

 • Żona Żebrowskiego woli Goslinga!

  Michał Żebrowski powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • "Klan": Asystent Lubicza zakocha się w... Oli!

  Ola (Kaja Paschalska) wpadnie w oko... Górzyńskiemu (Maciej Makowski). Młody lekarz spotka się z Lubiczówną, a potem powie Pawłowi (Tomasz Stockinger), że jego córka zrobiła na nim ogromne wrażenie i że jest nią bardzo zainteresowany!

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Małgorzata Foremniak: Do Azji tylko z Olą!

  ...pomocą dla Małgorzaty jest jej córka z pierwszego małżeństwa, Aleksandra Jędruszczak (24 l.). Razem spędzają każdą wolną chwilę. Gdy Ola dowiedziała się, że mama otrzymała propozycję udziału(...). A z moją Olą uwielbiam!" - powiedziała swego czasu aktorka. To prawda. Niemal każde wakacje spędzają razem. Ola z niecierpliwością czeka na sygnał od mamy o terminie wakacyjnych wojaży, a potem szuka...

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

 • "Na Wspólnej": Błażejowi coraz bardziej podoba się Zimińska - ale nie Ola!

  Błażejowi coraz bardziej podoba się Zimińska - ale nie Ola! Po nocy spędzonej z Błażejem, Ola liczy na wspólny, miły dzień z ukochanym. Chłopak tłumaczy jej jednak, że musi iść na policję z dziewczyną, której pomógł ratować potrąconego psa. Na komisariacie Błażej jest pod wielkim wrażeniem Gosi, która ostro walczy z bezdusznym policjantem. Zaprasza Zimińską na wspólną kawę... Bandyci...

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • "Klan": Bożenka i Ola rozbiorą się do zdjęć?

  ...- Jak chcecie, to ja też mogę się rozebrać – powie Miłosz (Konrad Darocha), gdy mające pozować mu do aktów Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Ola (Kaja Paschalska) odmówią zdjęcia szlafroków na planie sesji...

 • "Hardkor Disko" : Krzyk zza ściany

  "Wiesz co mi się w tobie podoba? Że ty mało mówisz. Nie pytasz o nic, tylko robisz od razu" - mówi Ola. Marcina poznaje przez przypadek. Nic o nim nie wie, wielu rzeczy się też nie dowie. Chłopak zrobi jednak swoje. Z czułą brutalnością. Jak Pan Zemsta w filmie Chan-wook Parka. Nigdy nam tylko nie powie, dlaczego.