• Informacje na temat:

  ola kwaśniewska praca

Artykuły na temat: ola kwaśniewska praca
 • Ola Kwaśniewska opowiada o podróżach i o... słabości do smakołyków

  Ola Kwaśniewska (35 l.) w ostatnim czasie bryluje w mediach. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała przede wszystkim o swoich podróżach. Wyjawiła, że podczas jednej z nich najadła się sporo strachu. Było tak przerażająco, że ona i jej towarzysze nie mogli przestać wymiotować!

 • Udział w popularnym programie telewizyjnym "Taniec z gwiazdami" sprawił, że Aleksandra Kwaśniewska stała się medialną gwiazdą. Córka byłego prezydenta niedawno zadebiutowała w teledysku "I Still Love You" grupy Why Not?. Ten klip został nominowany do Yacha internautów, a sama Kwaśniewska ma szansę na otrzymanie Yacha za najlepszą kreację aktorską.

 • Ola Kwaśniewska pisze książkę o rodzicach!

  Ola Kwaśniewska (33 l.) idzie w ślady Marty Kaczyńskiej (34 l.) i pisze książkę o rodzicach. Czy ujawni sekrety prezydenckiej pary skrywane przez lata?

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • Ola Kwaśniewska przyznaje: "To, co zarabiam, mi wystarczy, a poza tym mam jeszcze męża"

  Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) ma czasem dość zarzutów o to, że jest rzekomo bezrobotna i na co dzień nie zajmuje się niczym konkretnym. Przecież raz na jakiś czas przeprowadza wywiady! Dzięki nim zarabia na swoje wydatki. Plotkuje się, że na gospodarstwo domowe sporo łoży jej mąż, Kuba Badach (39 l.) Sama Ola przyznaje, że zarobione przez niego pieniądze są dla nich ważnym zastrzykiem gotówki.

 • Ola Kwaśniewska "została mamą"! Zamieściła urocze zdjęcie!

  Aleksandra Kwaśniewska (38 l.) rozczuliła fanów najnowszym zdjęciem, które zamieściła na Instagramie...

 • Ola Kwaśniewska o gazecie, w której pracuje: Nie jestem namiętnym czytelnikiem!

  ...miesięcy temu "Fakt" podał, że Ola zgarnia za to 15 tysięcy złotych! Nie dziwi więc, ze Kwaśniewska większość czasu spędza na zagranicznych wojażach. Ostatnio znów pojechała ze znajomymi i mężem na Sri Lankę! O takiej "pracy" dla kolorowego magazynu marzy zapewne wielu, ale niewielu miałoby odwagę przyznać, że nie czytuje gazety, dla której pracuje! Kwaśniewska nie ma z tym problemu... "Nie jestem...

 • Ola Kwaśniewska w końcu się doczekała! To dla niej wspaniała nagroda!

  Ola Kwaśniewska (36 l.) chyba wciąż nudzi się na bezrobociu. Co z jej pracą, o której wspominał mąż?

 • Natalia Kukulska i Ola Kwaśniewska: obie wkrótce zostaną mamami?

  Natalia Kukulska (40 l.) i Ola Kwaśniewska (35 l.) przyjaźnią się już od lat. Mają ze sobą wiele wspólnych tematów, a wkrótce być może dojdzie kolejny – dzieci.

 • ...zjeździła świat i poznała największych tego świata. Tego nawet PiS nie jest jej w stanie odebrać. Oczywiście Ola przekonuje, że życie prezydentówny nie było jednak usłane różami, a ona sama starała się życie normalnie jak każda nastolatka.  Ponoć do szkoły jeździła zwykłym autobusem, a później starym samochodem i nie korzystała z ochrony BOR-u. Z kolei jej koleżanki mogły ją odwiedzać wyłącznie...

Wideo na temat: ola kwaśniewska praca
 • Badach zdradza, czym zajmuje się jego żona!

  Kuba Badach jest wziętym wokalistą, który dużo koncertuje, czym zarabia na dom. Tam czeka na niego ukochana żonka Ola Kwaśniewska. Wielu wciąż jednak zachodzi w głowę, czym Ola tak naprawdę zajmuje się na co dzień. Oczywiście poza robieniem JEDNEGO wywiadu do kolorowej gazety w miesiącu i wrzucaniu zdjęć na Instagram z zabawnymi opisami. Okazuje się, że trzecim ważnym zajęciem Kwaśniewskiej jest

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.