• Informacje na temat:

  ola na wspólnej galeria

Artykuły na temat: ola na wspólnej galeria
 • "Na dobre i na złe": Ola i Przemek w szkole rodzenia!

  ...i zmieniać pozycje ze względu na działanie siły wyporu. Woda wpływa na obniżenie poziomu katecholamin... - ...podnoszących ciśnienie - dorzuci przejęty Zapała, po czym rozbierze się do kąpielówek i wskoczy do wanny, w której będzie siedziała Ola. Jaka będzie reakcja stażystki? Wybuchnie śmiechem. A Przemek zauważy, że Ola od dawna tak szczerze się nie śmiała.  - Należy nam się odrobina głupawki...

 • Herman w filmie debiutanta

  Katarzyna Herman i Jadwiga Jankowska-Cieślak wystąpią w krótkometrażowym filmie fabularnym Bartosza Blaschke, "Oczy mojego ojca". Zdjęcia rozpoczęły się 28 stycznia w Gołdapi.

 • Małgorzata Foremniak martwi się o córkę. Musiała wyjechać z kraju za chlebem

  Są ze sobą bardzo mocno związane. Aktorka i jurorka "Mam talent" od lat dopinguje córkę w realizacji kolejnych pomysłów na życie. Z kolei Ola zawsze wspierała Małgosię w trudnych życiowych momentach(...) pracę. Ola skończyła psychologię, interesuje się też modą, kulturą i sztuką. Jednak nie może znaleźć swojego miejsca w życiu. Kilka lat temu razem z koleżanką założyła biznes. Zajmowały się szyciem...

 • Bohaterowie i superbohaterowie

  Polska imigrantka w USA, superbohater w masce, zdradzana kobieta, rzeźbiarka z problemami i... małpka - oto bohaterowie ponad połowy z aż 9 filmów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 25 kwietnia.

 • Tłum gwiazd na premierze w teatrze Michała Żebrowskiego

  Julia Pietrucha, czyli Sylwia Kobus z "Blondynki", i Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", to tylko dwie z ogromnego tłumu znanych z seriali gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością premierę "Słonecznych chłopców" Neila Simona w kierowanym przez Michała Żebrowskiego Teatrze 6. Piętro.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

 • Klan

  .... Matka Norberta prosi go, aby wpadł do domu podczas nieobecności ojca. Ola chce mu towarzyszyć, ale Norbert twierdzi, że sobie poradzi - w razie czego postara się po prostu nie wchodzić w żadne dyskusje...

 • Kobieca Transsmisja: Punkowe anarchistki i kobiety biznesu

  Punkowe anarchistki i kobiety biznesu, folkowe diwy i rapujące dziewczyny ulicy, spokojne songwriterki oraz zwariowane gitarzystki i eksperymentatorki - wszystkie pojawią się w Krakowie na czwartym festiwalu Kobieca Transsmisja.

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna z "Pierwszej miłości", i Joanna Liszowska, czyli Anita Wrzos z "Na Wspólnej", uświetniły swoją obecnością czwartkową galę Viva Comet 2012. Gwiazdy znane z seriali wręczały nagrody najlepszym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom!

 • "Singielka": Gwiazdy seriali TVN na prezentacji jesiennej ramówki stacji

  Słodko-gorzka 13-odcinkowa opowieść o rodzinie Domirskich ("Aż po sufit!"), pełna miłosnych turbulencji telenowela "Singielka" oraz kontynuacje sprawdzonych hitów - "Na Wspólnej", "Szkoły", "Ukrytej(...)) i Kamil Szeptycki (Tomek). "Singielkę" reprezentowali odtwórcy trzech głównych ról - Paulina Chruściel (Elka), Filip Bobek (Mikołaj) i Mateusz Janicki (Tomasz). Z kolei w barwach "Na Wspólnej" wystąpili...

Zdjęcia na temat: ola na wspólnej galeria