• Informacje na temat:

  ola na wspólnej playboy

Artykuły na temat: ola na wspólnej playboy
 • "Na Wspólnej": Gwiazdy seriali wystąpią w sztuce "Kiedy kota nie ma"!

  ...  "Przystani"/ Aleksandra Grzelak i Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej"/ Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości"). - Moja bohaterka to dziewczyna, która żyje chwilą i lubi(...) Zawadzki z "M jak miłość"/Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu" i Wojciech Wysocki, czyli Jerzy Dudek z "Na Wspólnej"/Piotr Zelt, czyli Patryk Koliba ze "Szpilek na Giewoncie...

 • Marta Wierzbicka: Sztuka nowych mediów

  We wtorek, 30 kwietnia, w kioskach ukaże się majowy numer męskiego miesięcznika "Playboy" z aktorką Martą Wierzbicką. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" przekonuje, że nie chce już zmniejszać piersi.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka ujawniła seksowne wymiary!

  Marta Wierzbicka we wrześniu ubiegłego roku podpisała kontrakt reklamowy ze znaną polską marką produkującą bieliznę. Wygląda na to, że serialowa Ola Zimińska pozbyła się już kompleksów dotyczących zbyt dużego biustu.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka lubi pracę w serialu, ale prawdziwe emocje daje jej teatr

  Serialowa Ola Zimińska z "Na Wspólnej" debiutuje na deskach Teatru Capitol w premierze "Kiedy kota nie ma...". - Kontakt z publicznością jest niesamowity, kiedy ludzie żywo reagują na to, co mówię na scenie - mówi.

 • Marta Wierzbicka w kolejnej gorącej sesji!

  Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", jest ambasadorką firmy bieliźniarskiej Dalia, obecnie aktorka pracuje nad kolejną kampanią promującą nową kolekcję.

 • Marta Wierzbicka o nowej sesji w bieliźnie: "Retusz jest nikły"

  Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia, że jej najnowsza sesja dla producenta bielizny była poddana retuszowi w minimalnym stopniu. Wierzbicka przekonuje, że zmiana w jej wyglądzie to przede wszystkim efekt mocnego makijażu.

 • Kazadi czy Szwed?

  Choć są jeszcze młode - Patricia Kazadi ma 22, Ola Szwed 20 lat - z niejednego pieca chleb już jadły. Zaliczają wszystkie show w polskiej telewizji.

 • Polska oszalała na ich punkcie! Wywołały też niejeden skandal

  Wspólnej", gdzie grała 11 lat. W 2013 roku Wierzbicka wywołała nie lada aferę, kiedy w wypowiedzi o serialu określiła go mianem "głupiej, tandetnej telenoweli"! Ponoć za to trafiła na dywanik(...), a szczególnie doceniany jest jej pełny biust. Wierzbicka nie zakrywa swojego ciała, co udowodniła w 2013 roku, biorąc udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy", czym bez wątpienia zyskała rozgłos! Dlatego...

 • Serialowy przewodnik

  ...kompromitujących materiałów dotyczących Magdy. Klan odc. 3225 Smutna Ola skarży się siostrze na Rafała, który oświadczył, że Wigilię spędzi ze swoimi rodzicami. Daniel umawia się na spotkanie z Martą. odc. 3226 Z aresztu dzwoni Witold. Skruszony kuzyn prosi Tadeusza o paczkę żywnościową i adwokata. Lekarz najpierw odmawia, a potem zaczyna się łamać. odc. 3227 Do Agnieszki zagląda Ola...

 • "Na sygnale": Powrót zza grobu

  ...jakiegoś czasu pogrążonej w smutku. Po powrocie do pracy, na wspólnym patrolu Krzysiek spróbuje dodać koleżance otuchy. Jednak kiedy zadzwoni Marek, Ola kompletnie się rozklei... Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny Na Adama Stasiaka (Dariusz Karpiński) spadnie cała seria niepowodzeń. Emocji nie zabraknie też w życiu playboya Kuby Walczaka (Michał Mrozek). Z dużymi problemami będzie się...

Zdjęcia na temat: ola na wspólnej playboy