• Informacje na temat:

  ola niespielak

Artykuły na temat: ola niespielak
 • Smutne święta Nieśpielak

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "Jak oni śpiewają". Ale poza tym jednym wypadkiem było już śpiewająco świątecznie.

 • Pierwsi zagrożeni w "jak Oni..."

  Rozpoczęła się piąta edycja show "jak Oni śpiewają". W pierwszym odcinku na zagrożonych pozycjach znaleźli się Ola Nieśpielak i Andrzej Deskur. Pierwszą szóstkę i to od najsurowszej osoby w jury - Elżbiety Zapendowskiej, dostał Robert Kudelski.

 • Potrafi radzić sobie z porażkami

  ...urodą - mówi Aleksandra Nieśpielak. Ola, która na początku swojej kariery praktycznie nie schodziła z planu filmowego, od pewnego czasu nie ma szczęścia w zawodzie, który kocha. Twierdzi jednak, że nie(...) możliwość zagrania osoby niezbyt efektownej fizycznie, brzydkiej i skomplikowanej wewnętrznie - zdradza swoje marzenia aktorka. Ola wierzy, że swoją upragnioną rolę wciąż ma przed sobą i cierpliwie...

 • Ładna, ale kiepsko śpiewa

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "jak Oni śpiewają". Od Justyny Steczkowskiej dostało się też Marii Niklińskiej.

 • Mąż przewartościował jej świat!

  ...jestem aktorką, dowiedział się dopiero po kilku miesiącach znajomości. Był zaskoczony! - wspomina. Ola nie zastanawiała się długo, gdy Maciek poprosił ją o rękę. Małżeństwo zawsze kojarzyło się jej ze(...). - Marzyłam o takim życiu, jakie mam. Maciej daje mi to wszystko, czego każdej kobiecie potrzeba, by czuć się szczęśliwą: miłość i przyjaźń jednocześnie - wyznała Ola w jednym z wywiadów...

 • On już nie zaśpiewa

  W nieco już zapomnianym rytmie disco z programem "Jak oni śpiewają" pożegnał się Andrzej Deskur, który uratował Olę Nieśpielak wręczając jej Brylantowy Mikrofon. Zagrożeni są tym razem Maciej Jachowski i Marcin Kwaśny.

 • Pięknie śpiewa o miłości!

  Gwiazdy znane z seriali coraz chętniej wchodzą do studia nagraniowego, by zrealizować swoje marzenia o własnej płycie. Do grona aktorek mogących się poszczycić swoim albumem dołączyła niedawno Aleksandra Nieśpielak, czyli Anka z "Barw szczęścia". Ola właśnie rozpoczęła promocję swego debiutanckiego krążka.

 • Modelki na planie "Reichu"

  We wtorek, 5 września, w Łodzi realizowano kolejne zdjęcia do najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego "Reich". W zabytkowych salach jednego z łódzkich muzeów, kręcono sceny z udziałem modelek.

 • Pierwsza miłość

  Sabina musi zostać w szpitalu na obserwacji. Igor i Grażyna, w trosce o nią, nadskakują jej, co bardzo ją denerwuje. Adwokat zaczyna być też zazdrosny o Natana (Krzysztof Kwiatkowski), lekarza zajmującego się Sabiną. Wkrótce okazuje się, że stan zdrowia Wekslerówny nie jest najlepszy. Ola wypytuje Dagę o szanse Roberta na karierę modela. Ta kontaktuje ją z Laurą (Aleksandra Nieśpielak...

 • Nudne popisy w stylu Muchy

  Kolejny odcinek programu "jak Oni śpiewają", który przeniósł nas w szalone lata 70. XX wieku, nie dla wszystkich uczestników oznaczał dobrą zabawę.

Zdjęcia na temat: ola niespielak
Wideo na temat: ola niespielak
 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...