• Informacje na temat:

  ola serneke szwecja

Artykuły na temat: ola serneke szwecja
 • Liszowska będzie rodzić w Szwecji: Nie boję się

  Joanna Liszowska (35 l.) jest już mamą Emmy - dziewczynka przyszła na świat dwa lata temu, 13 maja w piątek. Pod koniec wakacji aktorka urodzi drugą córkę. Jak wyznaje "Super Expressowi", jest spokojna o rozwiązanie. Rodzić będzie bowiem w Szwecji, gdzie mieszka wraz z mężem, milionerem Olą Serneke, i gdzie nie jest śledzona przez paparazzich. Poród prawdopodobnie będzie rodzinny. "Nie boję...

 • Sekrety ślubu roku

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke, mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

 • Joanna Liszowska rozstała się z mężem?! To nie wygląda dobrze!

  ..., a jej córeczki tutaj chodzą do szkoły i przedszkola. I choć nigdy tego nie potwierdziła, wszystko wskazuje na to, że w jej związku z mężem Olą Serneke, nie dzieje się, niestety, najlepiej. Jeszcze do(...) w Warszawie. Co stało się z tą miłością? Coraz więcej mówi się o tym, że to przez pracę, która zdominowała ich życie. Aktorka chce się realizować i pracować w Polsce, a Ola stawia na nieustanny rozwój...

 • Liszowska: Stawia na karierę w Szwecji?

  Ostatnio nie ma dla niej ról w Polsce. Śpiewa, ale na małych imprezach. Czy warto płacić za to rozstaniem z mężem? Może w Szwecji zrobi karierę i stworzy rodzinę?

 • Mąż Joanny L. podjął decyzję. To koniec polskiej kariery?

  Ola Serneke (45 l.) podjął ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Namawia swoją żonę Joannę L. na kontynuowanie kariery, ale w Szwecji!

 • Liszowska i Ola wciąż razem

  Zapadła się pod ziemię, ale... nie dlatego, że odchorowuje miłosny zawód. Joanna Liszowska (32 l.) ma dużo pracy, a w wolnych chwilach nadal bywa w Szwecji. I wbrew plotkom, planuje z ukochanym Olą wspólną przyszłość!

 • Liszowska wyjedzie do Szwecji?

  Związek Joasi Liszowskiej i Oli Serneke kwitnie. Chodzą słuchy, że aktorka zamierza wybudować ze swoim ukochanym dom w Szwecji. Czy to znaczy, że wyjedzie z Polski na zawsze?

 • Liszowska wychodzi za mąż

  Na stołecznych salonach szeptano, że związek Joanny Liszowskiej z Olą Serneke to już przeszłość. Nieprawda! Joanna żegna panieństwo.

 • Joanna Liszowska ma spory problem! Mąż zabronił jej udziału w show Polsatu!

  Wygląda na to, że milioner Ola Serneke wreszcie tupnął nogą i nieco ukrócił przyszłe zawodowe plany swojej żony!

 • Nowa miłość Liszowskiej

  Joanna Liszowska (31 l.) zdradziła, że podczas ostatnich wakacji spotkała miłość swego życia. Nowy partner aktorki pochodzi ze Szwecji i ma na imię...Ola.

Wideo na temat: ola serneke szwecja
 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...