• Informacje na temat:

  ola szwed w sesji dla playboya

Artykuły na temat: ola szwed w sesji dla playboya
 • Partner ćwiczy Olę Szwed. W ruch poszedł kij od szczotki!

  Ola Szwed (25 l.) w połowie stycznia po raz pierwszy została mamą. Teraz chce jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży!

 • Ola Szwed nie ma nic do ukrycia

  Ola Szwed spełniła swoje marzenie i pojawiła się na rozkładówce męskiego magazynu. Czytelnicy pisma otrzymają - jak zapowiada wydawca - "fenomenalne ciało, inteligencję, piękny głos i poczucie humoru, które uwiodło Polaków".

 • Kazadi czy Szwed?

  Choć są jeszcze młode - Patricia Kazadi ma 22, Ola Szwed 20 lat - z niejednego pieca chleb już jadły. Zaliczają wszystkie show w polskiej telewizji.

 • Gardias-Skóra w rozbieranej sesji

  Którą z pań chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w rozbieranej sesji? - takie pytanie zadaliśmy czytelnikom portalu pomponik.pl. Wyniki są zaskakujące - internauci mają apetyt na odważne zdjęcia pogodynki Doroty Gardias-Skóry , aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Oli Szwed - jak podaje encyklopedia internetowa - "polskiej aktorki i piosenkarki".

 • Naga Ola Szwed już w sierpniu

  Ubiegłoroczna maturzystka Ola Szwed już w sierpniu pojawi się na rozkładówce jednego z pism dla mężczyzn. Bohaterka sesji liczy, że rodacy docenią jej wdzięki.

Wideo na temat: ola szwed w sesji dla playboya
Dyskusje na temat: ola szwed w sesji dla playboya
 • Re: Ola Szwed: "Sama wybrałam sobie tatę!"

  --Ola --Ola--Śliczna tutaj jesteś--szczególnie w tej białej sukience--bo wam bardzo pasują jasne sukienki ! --Ja Ciebie zawsze broniłem --że Ty Ola miałaś Pełne Prawo --wystąpić na Sesji Zdjęciowej(...) --jest poprostu--Częścią Składową Kobiecości --częścią składową kobiecości --Ale Ola--Tobie chyba nie jest bardzo przykro --że ja tego Playboya nie kupiłem --bo w moim wieku to bardzo głupio kupować takie