• Informacje na temat:

  ola w ckm

Artykuły na temat: ola w ckm
 • Ola Ciupa świętuje 20-lecie "CKM-u" i swoją rozbieraną sesję. Kto jeszcze pojawił się na urodzinach?

  Ola Ciupa (27 l.) na urodzinach magazynu dla panów była jednym z gości honorowych. Jej zdjęcie, na którym pozuje w czerwonej bieliźnie, ozdobiło bowiem okładkę jubileuszowego numeru. W środku Słowianka Donatana pokazała znacznie więcej. Na ściance zagościła m.in. Julka Wróblewska oraz Paula Tumala.

 • Ola Szwed znowu się rozbierze?

  Ubiegłoroczna maturzystka - 20-letnia Ola Szwed - przymierza się do kolejnej rozbieranej sesji. Celebrytka podobno już rozpoczęła negocjacje z męskim magazynem.

 • Kazadi czy Szwed?

  Choć są jeszcze młode - Patricia Kazadi ma 22, Ola Szwed 20 lat - z niejednego pieca chleb już jadły. Zaliczają wszystkie show w polskiej telewizji.

 • Kinga Duda na pewno się tego nie spodziewała! Cała rodzina jest w szoku!

  ...o Kindze Dudzie redakcja "CKM". Autorzy uważają, że nie ma nic nieprzyzwoitego w umieszczeniu w zestawieniu córki urzędującego Prezydenta.  - Pani Kinga Duda to piękna kobieta. Znalazła się w naszym rankingu, bo potrafi elegancko i z klasą eksponować swoją urodę. Jest bardzo stylowa i delikatna - mówi w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Mateusz Zieliński z redakcji "CKM".  Przy okazji zdradza także, że...

 • Kaja Paschalska zapadła się pod ziemię! Co się z nią teraz dzieje?

  ...zdjęciowej magazynu dla panów "CKM". W tym czasie już zaczęto o niej mówić, a nawet pisać, że wygląda "jak milion dolarów". Jednak prawdziwy triumf nastąpił w 2015 roku, po występie w polsatowskim programie...

 • Paschalska nie chce być aktorką

  ...dzieckiem. Mimo, iż wcześnie zaczęła pojawiać na planie, nie wpłynęło to na jej utożsamianie się z odgrywaną postacią. "Ola była do mnie bardzo podobna, ale w pewnym momencie nasze drogi zupełnie się(...) poczynania na parkiecie, w tym samym roku wzięła udział w sesji zdjęciowej do CKM-u. Jak na razie Kaja nie przygotowuje żadnych niespodzianek dla swych fanów. Wciąż możemy ją oglądać w serialu "Klan", jako...

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

 • Kaja Paschalska: Wiem, czego chcę od życia

  Udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jej powrót do śpiewania. I wyjście z cienia, w którym - na własne życzenie - Kaja Paschalska przebywała przez ostatnie kilka lat.

 • Paschalska nie chce być aktorką

  Kaja Paschalska połowę swojego życia spędziła na planie telenoweli "Klan". Jak sama przyznaje nie wiąże jednak swojej przyszłości z aktorstwem, a serialowa bohaterka wcale nie przypomina jej w życiu prywatnym.

Wideo na temat: ola w ckm
 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

Dyskusje na temat: ola w ckm
 • Re: Niech Ola się bawi!

  Kobieto , piszę do ciebie jako ateista , który dostał porażenia mózgowego i przez chwilę jest katolikiem . Nie pomniejszaj czegoś co jest idealne i perfekcyjne . Jak już musisz zmniejszyć je sobie to zrób wcześniej sesję w Playboyu lub w CKM .