• Informacje na temat:

  ola w na dobre i na złe

Artykuły na temat: ola w na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Tragedia Oli

  Przed nami 656. odcinek „Na dobre i na złe”, w którym Olę czeka kolejny dramat... Lekarka odkryje, że dziecko, którego się spodziewa, jest ciężko chore i może nie przeżyć porodu. Czy bliscy zdołają jej pomóc?

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • "Na dobre i na złe": Jedyna szansa dla Oli

  Doktor Sara Mandel (w tej roli: Magdalena Schejbal) przyleci aż z Bostonu. A Ola powierzy jej życie swoje i nienarodzonego dziecka... Operacja zaplanowana przez doktor Mandel w Leśnej Górze okaże się(...) opowiadała... Byłaś jej ulubienicą.(...) Jeśli zabieg się powiedzie... mamy dużo czasu, Ola. Jego serduszko wszystko nadrobi. - Jeśli się powiedzie... Kilka minut później doktor Mandel szczegółowo omówi...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • "Na dobre i na złe": Ola znika tylko na chwilę?!

  Anna Karczmarczyk ogłosiła, że odchodzi z "Na dobre i na złe”. Wiadomo, jak zakończy się wątek jej bohaterki, doktor Pietrzak. Wynika z tego, że twórcy zostawili aktorce furtkę do powrotu. Tyle pozostaje widzom na otarcie łez.

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Uczucia Oli i Przemka odżyją w szpitalnym kantorku

  Najpierw jednak Przemek poinformuje Olę, że chce się wyprowadzić i zacznie szukać mieszkania dla singla niedaleko Pietrzakówny i dzieciaków. - Wyprowadzasz się? Dlaczego? - zdziwi się Ola w 697. odcinku "Na dobre i na złe“.  - Będę w pobliżu. Zawsze... Nie chcę... Nie mogę spędzić reszty życia na standbaju, we friendzonie... - usłyszy w odpowiedzi. Po tych słowach zapadnie wymowne...

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • "Na dobre i na złe": Ola przeżyje wybuch i urodzi zdrowego synka!

  Zdradzamy, że w pierwszym powakacyjnym odcinku "Na dobre i na złe" Przemek (Marcin Rogacewicz) weźmie od Van Graafa (Redbad Klijnstra) adres Stanisławskiego (Marek Ślosarski), po czym natychmiast pojedzie na miejsce wybuchu. Dzięki swojej determinacji i nieprzejednaniu odnajdzie nieprzytomną Olę (Anna Karczmarczyk) jeszcze przed strażakami. Dosłownie chwilę później ranną zabierze karetka...

 • Mikołaj Radwan: Aktorstwo jako "dodatkowa atrakcja"

  Pamiętacie rezolutnego chłopca z popularnego przed laty widowiska telewizyjnego "Tata, a Marcin powiedział", w którym Mikołaj Radwan występował u boku Piotra Fronczewskiego? Popularny aktor dziecięcy kończy dziś 30 lat.

Zdjęcia na temat: ola w na dobre i na złe
Wideo na temat: ola w na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Czy Ola odzyska pracę?

  Ola ostro pokłóciła się z szefem i ordynator wyrzucił dziewczynę z pracy. W kolejnym odcinku – numer 619 - Janek przekona jednak ukochaną, by wróciła do szpitala... - Ubieraj się, ale już! Frania do żłobka, a ty do Radwana... Przecież nie możesz tak tego zostawić! - Ale co ja mam powiedzieć? Nie wykonałam polecenia… Stało się. - Zobaczysz, co on ci powie… No, co tak stoisz? Ruchy kobieto, ruchy

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Czy Ola i Przemek będą razem?

  Anna Karczmarczyk opowiada o przyszłych losach Olki. Jak potoczą się losy bohaterki? Czy doktor Zapała i Olka będą razem?

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...