• Informacje na temat:

  ola w wielkim mieście

Artykuły na temat: ola w wielkim mieście
 • ...pływalni, gdzie odbywają się treningi, ale i poza obiektem. - Często można ich zobaczyć razem, zarówno na treningach, jak i na mieście. Gołym okiem widać, że ciągnie ich do siebie. Chodzą razem na kawę(...) zainteresowany nie ukrywa, że Ola bardzo mu się podoba i jest kobietą w jego typie. Czy jednak uda mu się zaciągnąć ją na gospodarkę do Pasieczników Wielkich, tego nie wiadomo. Na razie Adam wyznaje, że...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Wielkie zmiany w życiu Oli Kwaśniewskiej

  Jolanta Kwaśniewska (57 l.) od zawsze powtarzała, że ona i jej mąż skrycie kibicują kolejnym absztyfikantom Oli, by wreszcie udało się zaprowadzić ją do ołtarza, a potem uczynić ich dziadkami. Do tej pory celebrytka nie chciała o tym słyszeć i była ikoną trzydziestolatek, które uparcie się przed stabilizacją wzbraniają (w przenośni i dosłownie - na okładce tygodnika "Wprost" ilustrowała swoją...

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Socha w polskim "Seksie w wielkim mieście"

  Mówi się, że serial będzie przypominał amerykański hit "Seks w wielkim mieście". Małgosia wcieli się w rolę samotnej matki, którą wspierają grane przez Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską oraz Magdalenę Stużyńską przyjaciółki. "Będziemy opowiadać o problemach zwykłych kobiet" - zdradza SHOW Socha. Prywatnie Małgosia także ceni przyjaźń. W gronie jej najbliższych koleżanek są m.in. Katarzyna...

 • Polska muzyka cudzoziemska

  Brytyjczyk David J i Rosjanka Ola "Sasha" Strunin, czyli duet Jet Set, będą reprezentować Polskę na tegorocznym festiwalu Eurowizji. 20 lat temu taką informację potraktowalibyśmy jak herezję - pisze "Dziennik".

 • "M jak miłość": Wojtuś straci głowę dla koleżanki z klasy!

  Podczas imprezy imieninowej na cześć Wojtka Chodakowskiego (Feliks Matecki) Ola (Oliwia Dąbrowska) pocałuje do w policzek. To będzie ich pierwszy w życiu pocałunek!

 • Bohaterowie i superbohaterowie

  Polska imigrantka w USA, superbohater w masce, zdradzana kobieta, rzeźbiarka z problemami i... małpka - oto bohaterowie ponad połowy z aż 9 filmów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 25 kwietnia.

 • "M jak miłość": Oto pierwsza miłość Wojtusia!

  Śliczna Ola (Oliwia Dąbrowska), koleżanka ze szkolnej ławy, skradnie serce Wojtusia (Feliks Matecki). Z powodu pierwszej miłości młody Chodakowski opuści się w nauce i zacznie wagarować.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

Dyskusje na temat: ola w wielkim mieście