• Informacje na temat:

  ola woźniak i jej rodzina

Artykuły na temat: ola woźniak i jej rodzina
 • "13 posterunek": Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

  W uroczej Kasi z "13 posterunku" pod koniec lat dziewięćdziesiątych kochali się wszyscy. Mogło się wydawać, że ta rola otworzy aktorce drzwi do ogromnej kariery. Jednak tak się nie stało, a po zakończeniu serialu jej gwiazda zaczęła przygasać. Co dziś dzieje się z aktorką?

 • Odpadł z "jak Oni śpiewają"

  Pierwszym przegranym w drugiej edycji programu "jak Oni śpiewają" został Dariusz Jakubowski, czyli ordynator Wójcik z serial u "Na dobre i na złe".

 • Aleksandra Woźniak: Już na zawsze pod jednym dachem!

  Aleksandra Woźniak (41 l.), po dwóch nieudanych małżeństwach, w końcu znalazła spokój u boku przystojnego Szymona. Jej nowy mąż robi wszystko, aby aktorce i jej córeczkom ze związku z Maciejem Ślesickim (50 l.) nie zabrakło absolutnie niczego! Parę czeka teraz kolejne wyzwanie!

 • Tak gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

  Pod najnowszym wpisem Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.), w którym przerwała milczenie po tragedii, pojawiło się kilkanaście tysięcy komentarzy, w tym wiele od osób znanych.

 • Aleksandra Woźniak bierze ślub!

  Jeszcze niedawno Ola Woźniak (39 l.) zapewniała, że nigdy więcej nie wyjdzie za mąż. Słowa jednak nie dotrzymała...

 • Aleksandra Woźniak szykuje się do kolejnego ślubu!

  Przeprowadzka do Gdyni była dla Aleksandry Woźniak (35 l.) jak skok na głęboką wodę. Dzisiaj zbiera żniwa tej decyzji.

 • "13 posterunek": Co się stało z serialową Kasią?

  Kiedyś była jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, ale w końcu słuch o niej zaginął. Dziś ma 44 lata i nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Woźniak wciąż się kształci i ma bardzo ambitne plany.

 • Wszystko zostaje w rodzinie

  Aleksander Mikołajczak w nowej produkcji Polsatu będzie odgrywał rolę seniora jednej z czterech rodzin. - Radek Pazura jest mężem mojej córki, granej przez Olę Woźniak. Razem z zięciem i synem (w tej roli Andrzej Niemyt - przyp. red.) pracujemy w jednym szpitalu, gdzie jestem ordynatorem oddziału chirurgii - wyjaśnia aktor. Jest jedna rzecz, z której aktor nie do końca jest zadowolony. - Myślę...

 • Karolina Chapko jest w ciąży! Lekarz: Ten przypadek to absolutna rzadkość

  Zyskała popularność dzięki roli Zofii w serialu "1920. Wojna i miłość", a ostatnio mogliśmy ją oglądać w roli Kasi Woźniak w "Pierwszej miłości". Teraz w życiu Karoliny Chapko (31 l.) szykują się duże zmiany.

 • Serialowy przewodnik

  .... Wieczorem posłaniec przynosi Lubicz kwiaty. ODC.2557 Ola jest przekonana, że kwiaty wysłał jej namolny szef. Odsyła bukiet róż na adres sądu. Wkrótce odkrywa, że ich nadawcą był Norbert. ODC.2558 Beata(...) swoje i kolegi, musi zdobyć 100 tysięcy dolarów. Ma na to tylko dwanaście godzin. "Wszystko przed nami" ODC.19, 20 Konflikt między rodzinami Wojtka i Oli narasta. Szawarska pierwszy raz zaprasza...