• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko alkohol

Artykuły na temat: olaf lubaszenko alkohol
 • Cezary Pazura: Szukał miłości, znajdował porażki

  ..., z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko". Nigdy nie przestał marzyć o rodzinie. Nadzieja pojawiła się, gdy w jednej z sopockich restauracji poznał Weronikę(...) w Warszawie, ona wychowywała dziecko w Łodzi. Odskoczni od obowiązków szukała poza domem. Wciągnęło ją nocne życie, zaczęła sięgać po alkohol, pisano, że brała narkotyki. W końcu porzuciła męża i córeczkę...

 • Wielkie finały seriali

  ..., który wybuchł na jednym z pól. Tylko dzięki brawurowej akcji uda się ograniczyć straty. W tym samym czasie do prezesa Michalaka (Olaf Lubaszenko) zgłosi się Basia (Weronika Nockowska), dziewczyna(...) wniosku, że przeżyli ze sobą już tak wiele, że właściwie nie mają o czym rozmawiać. Postanawiają przebywać w swojej obecności, spożywając alkohol w milczeniu. Ale szybko się okaże, że i taka sytuacja jest...

 • Cezary Pazura stracił rodzinę przez narkotyki. Dziś mówi "nie" marihuanie!

  ...ojcu. "Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko" - wyznał po latach. Uchronić polskie rodziny Wkrótce(...) i troskliwej matki. Systematycznie zaczęto widywać ją w męskim gronie, a poza alkoholem zaczęła sięgać po marihuanę, a potem inne narkotyki. Pazura bardzo przeżywał to, co dzieje się z jego rodziną. Po...

 • My już nie podrywamy!

  Znają się od lat, przyjaźnią, razem pracują. Wkrótce na ekrany kin trafi ich kolejna, wspólna produkcja - "Sztos 2", kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której ponownie zagra Cezary Pazura.

 • Lubaszenko: Samotny z wyboru

  Znany aktor i reżyser Olaf Lubaszenko (36 l.) nie uznaje w miłości kompromisów. W jednym z niedawnych wywiadów twórca wyznał, że kolacje zazwyczaj jada samotnie, gra w brydża na komputerze, często ma zły humor i lubi napić się wódki.

 • Szyc: Mocny trening przepony

  Borys Szyc zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Olafa Lubaszenki "Sztos 2". Artysta dołączył tym samym do "starej gwardii" pierwszego Sztosu" z 1997 roku.

 • Kontrowersyjni "Egoiści"

  2 lutego do kin trafi najnowszy film Mariusza Trelińskiego - "Egoiści". Ten mozaikowy portret młodej miejskiej kultury lat 90. już podczas przedpremierowej projekcji na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wzbudził wiele kontrowersji wśród krytyków i publiczności. Wzburzenie widowni było tak silne, że dyskusje między zwolennikami i przeciwnikami obrazu zaczęły się jeszcze w trakcie seansu, osiągając punkt kulminacyjny podczas konferencji prasowej.

 • Słodko-gorzki Piwowarski

  "Radosław Piwowarski - Kolekcja" , Polska 1985-89, Wydawnictwo Telewizji Kino Polska, premiera DVD 19 listopada 2009 roku.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.