• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko pieniądze

Artykuły na temat: olaf lubaszenko pieniądze
 • "Stulecie Winnych": Nowy serial TVP

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji telewizji Polskiej. W serialu zagrają m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko i Rafał Królikowski.

 • Lubaszenko kręci "Sztos 2"!

  7 grudnia na warszawskiej Pradze padł pierwszy klaps na planie drugiej części kultowego filmu "Sztos". Długo wyczekiwana kontynuacja hitu z 1997 roku powstaje pod tytułem "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos". Film reżyseruje Olaf Lubaszenko, który pierwszą częścią "Sztosu" debiutował jako reżyser.

 • Okradła go własna żona

  ..."W małżeństwie jest jakaś ujemna, negatywna magia. Papier demoralizuje, przekręca na nie " - twierdzi 69-letni aktor Edward Linde-Lubaszenko . Jego zdaniem, "warto się wiązać, nie warto się żenić".

 • Lubaszenko: Walczyłem o ten film

  Olaf Lubaszenko wyreżyserował sequel niezwykle popularnej w latach 90. komedii "Sztos". Jego film zadebiutował w piątek, 20 stycznia, w polskich kinach.

 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  ...m.in. Olaf Lubaszenko, Marek Włodarczyk, Przemysław Cypryański, Andrzej Nejman, Marek Kościkiewicz i Rafał Brzozowski. Jako członek reprezentacji Krzysztof Wieszczek zadebiutował na PGE Arena(...) sił w golfie. Wziął udział w pikniku golfowym w Skolimowie, gdzie w towarzystwie wielu innych artystów, m.in. Andrzeja Strzeleckiego, Piotra Gąsowskiego i Krzysztofa Materny, zbierał pieniądze na...

 • Przekręty Pazury i Szyca

  Po 13 latach od premiery głośnego "Sztosu" Olaf Lubaszenko kręci kolejną część historii o trójmiejskich cinkciarzach. Tym razem pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja komedii "Chwila nieuwagi, czyli drugi sztos" rozgrywać się będzie w okresie stanu wojennego.

 • Magda Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju!

  ...i chłopaki spędzili razem ponad pięć lat, podczas których zjeździli chyba całą Polskę. Okazuje się jednak, że sukcesy i spore pieniądze nie były w stanie zatrzymać następczyni Pakosińskiej na dłużej(...) zatęskniłam za teatrem. Otrzymałam propozycję zagrania w sztuce 'Ludzie inteligentni' w reżyserii Olafa Lubaszenki z fantastyczną obsadą. Pojawiła się także druga propozycja" - powiedziała party.pl...

 • Są chłopaki, nie ma zabawy

  "Sztos 2" , reż. Olaf Lubaszenko, Polska 2011, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 20 stycznia 2012 roku.

 • Alek to muzułmanin!

  ...? Przyjmie je ze zrozumieniem. Bez problemu zaakceptuje wiarę Alka. Lecz jej rodzice, Maria (Iza Kuna) i Roman (Olaf Lubaszenko), będą przerażeni. Maria wyobrazi sobie córkę ukrytą pod ciemną burką - jak w Afganistanie. A Roman zagrozi, że jeśli Iwona nie zerwie z Aleksandrem, przestanie dawać jej pieniądze. Jak w tej sytuacji postąpi Iwona?

 • Międzyzdroje: Komercja czy sztuka

  Czy komercja wyparła w kinie sztukę, a rozrywka zdominowała filmy artystyczne? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć w środę, 4 lipca, podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Krzysztof Kolberger.

Wideo na temat: olaf lubaszenko pieniądze
 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....

 • Żądze i pieniądze

  Beth (Rebecca Hall) rzuca karierę striptizerki na Florydzie i rusza na podbój Las Vegas, podejmując pracę w kasynie. Jej niezwykły talent do liczb i nietuzinkowa uroda zwracają uwagę Dinka (Bruce Willis) - speca od zakładów bukmacherskich. Proponuje Beth posadę u siebie. Wkrótce dziewczyna - za sprawą Dinka, jego zazdrosnej żony Tulip (Catherine Zeta Jones) i Jeremy'ego (Joshua Jackson) znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa, albo za kratki.

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...