• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko piłka nożna

Artykuły na temat: olaf lubaszenko piłka nożna
 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko zamierza zostać... trenerem piłkarskim!

  Olaf Lubaszenko, czyli Witold Michalak ze „Strażaków”, przyznał kiedyś, że – choć odnosi sukcesy jako aktor i reżyser - nie wykonuje zawodu, który naprawdę chciałby wykonywać. Jego największym marzeniem zawsze było i wciąż jest, by zostać zawodowym... trenerem piłkarskim.

 • W niedzielę, 28 stycznia, na murawie Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się II Turniej Karnawałowy Piłki Halowej o Puchar fundacji Art Sport. W turnieju udział wzięło 15 drużyn, w tym dwa zespoły Reprezentacji Artystów Polskich.

 • Olaf Lubaszenko zdradził, co sprawiło, że płakał! Zaskakujące?

  Olaf Lubaszenko (46 l.) w sowim życiu mierzył się z wieloma problemami. Nie raz uronił też łzę. Czasem z zaskakujących powodów!

 • Lubaszenko o Euro: Najważniejsza atmosfera

  Olaf Lubaszenko jest zagorzałym piłkarskim kibicem i byłym kapitanem Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej. Artysta zdradza, jakie emocje i nadzieje towarzyszą mu na kilka dni przed Euro 2012.

 • Olaf Lubaszenko został trenerem reprezentacji!

  Walka z otyłością i pogłębiająca się depresja nie przeszkadzają Olafowi Lubaszence (46 l.) w realizowaniu swoich pasji...

 • Roger Guerreiro u Lubaszenki

  Znany polski piłkarz pochodzący z Brazylii - Roger Guerreiro - zagrał w filmie. Wystąpił w najnowszej komedii Olafa Lubaszenki pt. "Złoty środek". Wcielił się tam w... futbolistę.

 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  Po latach przerwy Krzysztof Wieszczek wrócił do sportowej pasji. Szczególnie chętnie uprawia dyscypliny drużynowe, takie jak koszykówka i piłka nożna. Swoich sił spróbował także w niezwykle modnym ostatnio golfie. Nad pole golfowe przedkłada jednak boisko do futbolu.

 • Lifting "Facetów do wzięcia"

  Serial "Faceci do wzięcia" przechodzi małą metamorfozę. Za reżyserię zabiera się Olaf Lubaszenko, a dialogi napisze Bartosz Wierzbięta, który na swoim koncie ma m.in. polską wersję językową "Shreka".

 • Gwiazdy na wyciągnięcie ręki!

  ...wyciągnięcie ręki - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Olaf Lubaszenko. - W tym roku, oprócz spotkania z naszymi sławnymi gośćmi, będzie można obejrzeć w Międzyzdrojach siedem znakomitych spektakli(...) też rozmawiać o współczesnej kulturze i pokazać różne jej oblicza - mówi Olaf Lubaszenko. Ceremonia otwarcia 17. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odbędzie się wieczorem 5 lipca. Festiwal potrwa do...

 • Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawi się dużo polskich, jak i zagranicznych nowości, m.in. program "Pięściarze" z Przemysławem Saletą. Do grona prowadzących dołączył również aktor Olaf Lubaszenko.