• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko z partnerka

Artykuły na temat: olaf lubaszenko z partnerka
 • Olaf Lubaszenko wraca do zdrowia. Było już naprawdę źle

  Hania, moja partnerka, najbliższa mi osoba. Emocjonalna pomoc bliskich w depresji i w otyłości, jest bardzo ważna - zapewnia pan Olaf. Nie poddaje się. Robi już plany na przyszłoroczny festiwal gwiazd(...)U Olafa Lubaszenki (50 l.) zdiagnozowano depresję. Każdego dnia musi walczyć o powrót do najlepszej psychicznej formy. Na szczęście terapia przynosi efekty. - Depresja to nie są emocjonalne dołki...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Olaf Lubaszenko pokonuje swoje demony

  Dyrektor artystyczny Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Olaf Lubaszenko (47 l.) był też jednym z prowadzących uroczystą galę odsłonięcia pamiątkowych płyt z odciskami dłoni artystów. Choć pogoda(...) nim jego wieloletnia partnerka Hanna Wawrowska. Ona jako jedyna szukała dla Olafa pomocy, gdy rady przyjaciół ograniczały się do mówienia mu, by wziął się w garść. - Wolę nie myśleć o tym, co by było...

 • My już nie podrywamy!

  Znają się od lat, przyjaźnią, razem pracują. Wkrótce na ekrany kin trafi ich kolejna, wspólna produkcja - "Sztos 2", kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której ponownie zagra Cezary Pazura.

 • Olaf Lubaszenko żeni się!

  Olaf Lubaszenko (47 l.) ma kolejny powód, aby zrzucić zbędne kilogramy...

 • "Single i remiksy" w Londynie

  Spektakl "Single i remiksy", w którym występują m.in. Weronika Książkiewicz i Anna Mucha, zaprezentowany zostanie gościnnie w Londynie!

 • Olaf Lubaszenko sporo schudł! Pomogła mu w tym ukochana

  Olaf Lubaszenko (49 l.) od lat zmaga się z depresją i otyłością. Dzięki ukochanej odzyskał wewnętrzną równowagę i sporo schudł. Teraz jeszcze staranniej dba o swoje zdrowie.

 • Olaf Lubaszenko wziął ślub

  Plotki o ich ślubnych planach pojawiały się już od dawna, jednak Olaf Lubaszenko (42 l.) konsekwentnie milczał. Podobnie jego partnerka, Hanna Wawrońska ...

 • Lubaszenko nadal szuka miłości! "Wciąż czuje się niczym młodzieniaszek, nie do zdarcia"

  Dwutygodnik "Relaks" donosi, że Edward Linde Lubaszenko (77 l.) nie porzucił jeszcze marzeń o znalezieniu tej jedynej!

 • Lubaszenko: Chętnie się zakocham

  ...70-letni Edward Linde-Lubaszenko chce ponownie się zakochać. Aktor wyznaje jednak pewną zasadę: suma lat partnerów nie powinna być większa niż 90.

Wideo na temat: olaf lubaszenko z partnerka
 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim związku!

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (źródło: Bagaż osobisty/TTV/x-news)

 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim związku!

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (źródło: Bagaż Osobisty/TTV/x-news)

 • Olaf Lubaszenko: Nie mamy sformalizowanego związku, ale wszystko przed nami

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (Bagaż osobisty/TTV/x-news)