• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko zdjęcia

Artykuły na temat: olaf lubaszenko zdjęcia
 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko zamierza zostać... trenerem piłkarskim!

  Olaf Lubaszenko, czyli Witold Michalak ze „Strażaków”, przyznał kiedyś, że – choć odnosi sukcesy jako aktor i reżyser - nie wykonuje zawodu, który naprawdę chciałby wykonywać. Jego największym marzeniem zawsze było i wciąż jest, by zostać zawodowym... trenerem piłkarskim.

 • Bogusław Linda w nowym filmie Andrzeja Wajdy

  Bogusław Linda zagra w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Film będzie opowiadał o życiu polskiego malarza Władysława Strzemińskiego. Początek zdjęć zaplanowano na wrzesień 2015 roku.

 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko o swojej biografii

  ..."Teraz ludzie są nastawieni do mnie przyjaźniej, nawet autorzy anonimowych komentarzy w internecie" - mówi Olaf Lubaszenko, pytany o to, jak Polacy zareagowali na jego biografię. Na kartach książki "Chłopaki niech płaczą" opowiada m.in. o swoich problemach zdrowotnych.

 • Lubaszenko znów kręci!

  Dobra wiadomość dla fanów filmów "Sztos" i "Chłopaki nie płaczą". Aktor i reżyser w jednym - Olaf Lubaszenko, znów stanął za kamerą. Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do jego najnowszej komedii - "Złoty środek". Już teraz Lubaszenko zapowiada wiele niespodzianek - obsadowych i fabularnych.

 • "Stulecie Winnych": Koniec zdjęć

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszej produkcji Telewizji Polskiej "Stulecie Winnych". Serial obyczajowy został zrealizowany na motywach bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Opowiada o losach wielopokoleniowej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, wplecionych w dramatyczne wydarzenia XX wieku.

 • Lubaszenko nakręci "Sztos 2"

  Olaf Lubaszenko zamierza zrealizować drugą część przebojowej komedii sensacyjnej "Sztos" . "Akcja Sztosu 2 będzie się rozgrywać na początku lat 80., w czasie stanu wojennego" - powiedział reżyser w wywiadzie dla "Super Expressu".

 • "Stulecie Winnych": Powstanie drugi sezon. Początek zdjęć już wkrótce

  Jan Wieczorkowski, który w serialu "Stulecie Winnych" wciela się w rolę Stanisława, potwierdził, iż powstanie drugi sezon produkcji TVP. Zdjęcia rozpoczną się w lipcu.

 • Lubaszenko kręci "Sztos 2"!

  7 grudnia na warszawskiej Pradze padł pierwszy klaps na planie drugiej części kultowego filmu "Sztos". Długo wyczekiwana kontynuacja hitu z 1997 roku powstaje pod tytułem "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos". Film reżyseruje Olaf Lubaszenko, który pierwszą częścią "Sztosu" debiutował jako reżyser.

 • "Stulecie Winnych": Nowy serial TVP

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji telewizji Polskiej. W serialu zagrają m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko i Rafał Królikowski.

 • Lubaszenko i Milowicz u Terleckiego

  W studiu filmowym M.T.Art trwają zdjęcia do filmu "Ryzyko jest twoje" - debiutu fabularnego Mariana Terleckiego. Film opowiada o perypetiach aktora Lutka i reżysera Maksa - niespełnionych artystów, którzy w wyniku zbiegu okoliczności trafili do więzienia, do wspólnej celi. Tam mają okazję, by wspólnie rozpocząć pracę nad filmem marzeń. W rolach głównych w filmie występują Olaf Lubaszenko i Michał

Zdjęcia na temat: olaf lubaszenko zdjęcia