• Informacje na temat:

  olaf żaba

Artykuły na temat: olaf żaba
 • Serialowy przewodnik

  ...męża. Choć po ich ostatnim wybryku Adam spędził dwa dni w izolatce, jest bardzo szczęśliwy. Anna w rozmowie z Olafem przyznaje się do wszystkich błędów, jakie popełniła wobec niego. Syn jej wybacza...

 • Grzegorz Markowski w dubbingu

  "Ralph Demolka" to najnowszy, a zarazem 52. już tytuł w dorobku studia animacyjnego Walta Disneya. I pierwszy, w którym jednej z postaci swojego głosu użycza Grzegorz Markowski, lider zespołu Perfect, legenda polskiego rocka (wcześniej nagrał piosenkę do disneyowskiej produkcji "Księżniczka i żaba").

 • Filmowy zawrót głowy

  Najnowsza komedia Olafa Lubaszenki "Złoty środek", propozycja dla młodych widzów "Tajemnica Rajskiego Wzgórza", wielki powrót Mickey'a Rourke w "Zapaśniku" i nominowany do Oscara w kategorii filmu nieanglojęzycznego - Baader-Meinhof" Uli Edela znalazły się wśród 10 premier tego weekendu.

 • Jolanta Fraszyńska mistrzynią kierownicy!

  Jolanta Fraszyńska to aktorka o wielu obliczach. Była już hakerką, lekarką, żoną legendy polskiego bluesa i żoną polskiego biznesmena, panią domu wychowująca czwórkę dzieci. To właśnie ta ostatnia rola - Romy Barańskiej w serialu telewizyjnym "Licencja na wychowanie" ujawniła jej niebywały talent komediowy.

 • Ten film zdemoluje wam serca

  18 stycznia na ekrany polskich kin z hukiem wejdzie najnowsza trójwymiarowa produkcja studia animacyjnego Walta Disneya - "Ralph Demolka" fuzja niebanalnych postaci, doskonałego humoru i potężnej dawki emocji.

 • Anna Korcz: Los sam za nas decyduje

  Kiedy stres i tempo życia zagroziły jej zdrowiu, lekarstwem okazał się dom poza miastem. Tam Anna Korcz szuka wytchnienia i równowagi po tygodniowej gonitwie. Bo obowiązków domowych i zawodowych popularnej aktorce nie brakuje!

 • Rozdano Fryderyki!

  W poniedziałek, 20 kwietnia, rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009! Po trzy nagrody zdobyli Maria Peszek, Czesław Śpiewa i grupa Coma. Największą przegraną wieczoru została Ania Dąbrowska, która mimo ośmiu nominacji nie otrzymała żadnej statuetki.

Wideo na temat: olaf żaba
 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

Dyskusje na temat: olaf żaba