• Informacje na temat:

  olbrychska weronika

Artykuły na temat: olbrychska weronika
 • Daniel Olbrychski: Trudno chować urazę!

  ...powiedział, bo jest tchórz, ale za to Zuzia się dowiedziała, że aż do tego stopnia. Bolesne to i nerwy szarpiące" – wyjawił Łapicki. Romans zaowocował narodzinami syna Victora. Zuzanna Łapicka-Olbrychska(...) się spotkać na wspólnym obiedzie, ma być też córka Daniela i Zuzanny, Weronika. Każde z nich dąży do zgody, więc może wreszcie wszystko się uspokoi, znów będą przyjaciółmi. Chyba wszyscy tego chcą...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Żona Olbrychskiego napisała list otwarty do Rosati! "Bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym"

  Krystyna Demska-Olbrychska (64 l.) odniosła się do ostatnich słów Weroniki Rosati (34 l.). W swoim liście otwartym na Facebooku nie zostawia na aktorce suchej nitki...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Daniel Olbrychski rozczarowany. "Ma wrażenie, że całe życie przyjaźnił się z kimś innym"

  ...ojcem. Łapicki opisuje sceny przed rozwodem córki i unikanie płacenia alimentów przez zięcia. Książkę przygotowała do druku córka zmarłego aktora, Zuzanna Łapicka-Olbrychska, była żona Daniela, matka ich córki Weroniki (36 l.). Zuzanna Łapicka-Olbrychska najwyraźniej postanowiła, że nie będzie niczego ukrywać. Po wydaniu książki jej ojca wybuchł towarzyski i rodzinny skandal. Rozgoryczony Daniel...

 • Daniel Olbrychski po 13 latach spotkał się ze swoim najmłodszym synem. Kto widział ich w Kazimierzu Dolnym, twierdzi, że są jak dwie krople wody.

 • Prywatne zapiski Andrzeja Łapickiego pt. "Jutro będzie Zemsta". Dostaje się Olbrychskiemu

  W tym roku mija szósta rocznica śmierci wielkiego aktora Andrzeja Łapickiego (†88). Z tej okazji Zuzanna Łapicka-Olbrychska (63 l.) zdecydowała się wydać dzienniki aktora pisane w latach 1984-2005.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Zuzanna Łapicka-Olbrychska wydaje zapiski ojca. Są bardzo osobiste

  Zuzanna Łapicka-Olbrychska (64 l.) urodziła się w sławnej rodzinie, przez co wcale nie było jej łatwo. Wszyscy porównywali ją z tatą. Gdy w końcu zaczęła żyć po swojemu i na własny rachunek, przyszła ciężka choroba. Teraz wydaje zapiski ojca. Podobno są bardzo osobiste i szczere. Szykuje się wstrząs?

 • Wybierz Złote Kaczki

  Do 15 września można wybierać kandydatów do Złotych Kaczek, najstarszej polskiej nagrody filmowej. W tym roku uroczystość odbędzie się po raz 50., a zwycięzcy będą wyłonieni aż w 10 kategoriach.