• Informacje na temat:

  olbrychski antek

Artykuły na temat: olbrychski antek
 • Daniel Olbrychski rozczarowany. "Ma wrażenie, że całe życie przyjaźnił się z kimś innym"

  Daniel Olbrychski (73 l.) uważał Andrzeja Łapickiego (†87 l.) niemal za drugiego ojca. Jego pośmiertne dzienniki sprawiły mu dużą przykrość. Aktor opisywał sceny przed rozwodem córki i unikanie płacenia alimentów przez Olbrychskiego. Po wydaniu książki wybuchł towarzyski i rodzinny skandal.

 • Kinowe pasje Józefa Piłsudskiego

  Gdyby Piłsudski był Amerykaninem, Hollywood by mu nie odpuściło. W Polsce także grali go sami najlepsi. Czy jednak wiecie, że i on był zapalonym kinomanem?

 • Wnuk Olbrychskiego nie zdał matury

  Daniel Olbrychski śmieje się, że z "genami bywa różnie" i trzyma kciuki za wnuka, by w końcu udało mu się zdać egzamin dojrzałości.

 • Z Małgosią bardzo się lubimy!

  Już dziesięć lat gra w "Na Wspólnej". Przez ten czas wiele zmieniło się w życiu aktora, a także jego serialowego bohatera. Kamil Hoffer wydoroślał, skończył studia, został lekarzem i ożenił się. Razem z żoną Zuzą próbują zostać rodzicami.

 • Olbrychski traci synów

  Postanowieniem Sądu Rejonowego w Warszawie kontrolę nad wychowaniem synów Rafała Olbrychskiego, 17-letnim Kubą i 15-letnim Antkiem, będzie sprawował kurator.

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • Olbrychski zachwycony rodziną partnerki

  Już od dwóch lat Rafał Olbrychski (39 l.) święta Bożego Narodzenia spędza ze swoją narzeczoną Moniką Rut, prezesem koncernu kosmetycznego.

 • Syn Olbrychskiego zapowiada wojnę

  Przypomnijmy: w marcu br. w tygodniku "Gala" ukazał się wywiad z Rafałem Olbrychskim, w którym muzyk zarzucił swoim rodzicom, że zmarnowali mu dzieciństwo. "Oni się mną zupełnie(...), Olbrychski wylądował na stronach tabloidów i kolorowych magazynów. Dzisiaj planuje zaskarżyć je do sądu, gdyż uważa, że jego dobre imię zostało zszargane, a wszystkie inne wypowiedzi w mediach...

 • Rafał Olbrychski pogodził się z ojcem?

  Kilka miesięcy temu Rafał Olbrychski (38 l.) rozpoczął ze swoimi rodzicami batalię sądową o prawa do opieki nad dwoma synami z pierwszego małżeństwa. Aktor udzielił wtedy(...)" - powiedział. Obecnie kontrolę nad wychowaniem synów Olbrychskiego juniora, 17-letnim Kubą i 15-letnim Antkiem sprawuje kurator. Jeśli konflikt między skłóconą rodziną naprawdę się skończył, chłopcy...

 • Bardzo się lubimy z Małgosią

  ...), która jest obecnie w ciąży, o rodzicielstwie? - Nieustannie. Prócz tego, że razem gramy, to jeszcze prywatnie bardzo się lubimy. Kiedy Antek przyszedł na świat, otrzymał od niej misia i kocyk(...) Daniel Olbrychski. Nie narzekam na brak propozycji filmowych, jednak od pewnego czasu skupiam się też na fotografii artystycznej. Staram się dzielić czas pomiędzy tymi dwoma zajęciami...

Wideo na temat: olbrychski antek
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Salt

  Oficer CIA, Evelyn Salt (Jolie) złożyła przysięgę służby dla ojczyzny. Jej lojalność została jednak wystawiona na próbę, kiedy jeden ze zdrajców oskarżył ją o bycie rosyjskim szpiegiem. Aby uniknąć aresztowania, Salt musi uciekać wykorzystując swoje umiejętności i lata doświadczeń. Jej wysiłki zmierzające do udowodnienia własnej niewinności wzbudzają jednak sporo wątpliwości co do motywów jej działania. Rozpoczyna się polowanie, które ma na celu aresztowanie agentki i poznanie jej prawdziwej...