• Informacje na temat:

  olbrychski samochód

Artykuły na temat: olbrychski samochód
 • Daniel Olbrychski wdzięczny. Gangsterzy pomogli mu odzyskać auto

  Gdyby nie kradzież samochodu, Daniel Olbrychski (73 l.) prawdopodobnie nigdy by się z pruszkowskim watażką nie spotkał. Nikt się nie spodziewał, że ta pomoc zaowocuje przyjaźnią.

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Monika Dzienisiewicz-Olbrychska nie żyje!

  Kobieta była znanym i cenionym pedagogiem teatralnym, sama również zajmowała się aktorstwem. Trzykrotnie wychodziła za mąż.  Jej pierwszym mężem był aktor Wowo Bielicki, drugim Daniel Olbrychski(...) żyje. Prowadziła samochód. Dostała wylewu. I już jej nie ma" - informuje aktor na łamach "Gazety Wyborczej". Całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje! 

 • Czesi nagrodzili Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski został laureatem corocznej nagrody Kristiana, która jest przyznawanym przez krytyków najwyższym wyróżnieniem czeskiego festiwalu filmowego Febiofest.

 • Daniel Olbrychski skazany! Znamy wyrok sądu!

  Daniel Olbrychski (70 l.) prowadził samochód, znajdując się równocześnie pod wpływem alkoholu. Po całym zdarzeniu bardzo przepraszał i wyrażał skruchę. To przekonało sąd do wymierzenia mu najniższej możliwej kary.

 • Daniel Olbrychski: Wypadek na planie

  Daniel Olbrychski spadł w piątek, 19 sierpnia, z konia na planie rosyjskiego reality-show kręconego na zamku w Grodźcu. Po dwugodzinnych badaniach w Pogotowiu Ratunkowym wrócił do pracy.

 • Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski: Ten romans wiele ich kosztował! Emocje sięgały zenitu

  Romans Daniela Olbrychskiego (72 l.) i Maryli Rodowicz (71 l.) był jak z filmu. Nie brakowało zazdrości i porywów namiętności.

 • Dorota Segda jako Sally Carrera

  Najnowsza produkcja studia Pixar ( "Gdzie jest Nemo" , "Iniemamocni" ) w polskich kinach pojawi się już 23 czerwca. W polskiej wersji językowej "Aut" usłyszymy głosy znanych nam aktorów. Dorota Segda ( "Tato" ), która wcieli się w Sally Carrerę oraz Daniel Olbrychski ( "Ogniem i mieczem" ) jako wójt Hudson opowiedzieli o swojej przygodzie z dubbingiem oraz doświadczeniach z motoryzacją.

 • Krystyna Demska-Olbrychska broni męża: "Dzisiaj nic nie pił!"

  W obronę pijanego Daniela Olbrychskiego włączyła się jego żona...

 • Linda kojarzy się z piwem

  Bogusław Linda kojarzy się konsumentom z piwem, a Joanna Brodzik z kosmetykami. Tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu, w ramach którego ankietowanych pytano z jakimi produktami/branżami kojarzą im się najbardziej znani aktorzy i piosenkarze. Pytano m.in. o Joannę Brodzik, Cezarego Pazurę, Daniela Olbrychskiego i Krzysztofa Krawczyka.

Wideo na temat: olbrychski samochód
 • Policja o zatrzymaniu D. Olbrychskiego: Badanie alkomatem wykazało 0,9 promila alkoholu

  Warszawa. W środę (17.06) policja w Podkowie Leśnej zatrzymała Daniela Olbrychskiego, gdy ten prowadził samochód pod wpływem alkoholu. - Badanie alkomatem wykazało 0,9 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Zgodnie z prawem, policjanci odebrali kierowcy prawo jazdy - poinformowała Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. Olbrychski usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, za