• Informacje na temat:

  olbrychski syn

Artykuły na temat: olbrychski syn
 • Monika Dzienisiewicz-Olbrychska: Miłosne turbulencje

  Była piękną kobietą, taką, obok której trudno przejść obojętnie. Koleżanki po fachu zazdrościły Monice Dzienisiewicz-Olbrychskiej (†77 l.) zgrabnej sylwetki i figlarnego uśmiechu. Aktorka nigdy nie(...) pojawił się Daniel Olbrychski, ulubieniec widzów i bożyszcze kobiet. - Był tak intensywny w przekonywaniu mnie do siebie, że w końcu uległam i odeszłam od męża - mówiła aktorka. Ich romans był...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Daniel Olbrychski w żałobie! To dla niego straszny cios!

  Daniel Olbrychski (71 l.) pożegnał kolejną bliską osobę...

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Zuzanna Łapicka-Olbrychska wydaje zapiski ojca. Są bardzo osobiste

  ...do Francji. Olbrychski kręcił film za filmem, ona opiekowała się córką i pasierbem - mieszkał z nimi syn Daniela, Rafał. Czuła się samotna, przeczuwała, że podzieli los mamy. Nie dlatego, że ukochany(...) stać ją na partnera, który mu dorówna. Ukończyła romanistykę i wyszła za mąż za starszego o 9 lat Daniela Olbrychskiego. Byli ze sobą przez 2 lata, tata uznał, że to dobry kandydat.  Olbrychski był...

 • Olbrychski w jury festiwalu w Cannes

  Daniel Olbrychski znajdzie się w składzie canneńskiego jury. Razem z czterema innymi przedstawicielami świata filmu będzie oceniał obrazy krótkometrażowe. Festiwal Filmowy w Cannes rusza 13 maja.

 • Daniel Olbrychski: Nie kaja się, nie przeprasza

  Był upartym chłopcem i zawsze musiał mieć to, czego chciał - zdradziła wiele lat temu nieżyjąca już Klementyna Sołonowicz-Olbrychska, mama Daniela Olbrychskiego (71 l.). Jej syn w szkole uchodził za(...) r. Krzysztof został sam i nie radził sobie z codziennością. Zapominał wziąć lekarstwa, a ataki choroby zdarzały się mu coraz częściej. Wymagał całodobowej opieki. Olbrychski, który w tym czasie zajmował się...

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Maryla Rodowicz przeżyła dramat. Wygadał się Olbrychski!

  Maryla Rodowicz (69 l.) ma za sobą prawdziwy dramat. Wokalistka, będąc w związku z żonatym Danielem Olbrychskim, poroniła!

 • Dla dobra dziecka

  Stateczna Grażynka z "Klanu" i kochliwa Kinga z "Pierwszej miłości" stanęły u progu życiowych zmian. Jednak kiedy upragnione szczęście jest na wyciągnięcie ręki, wygląda na to, że idąc za głosem swoich pociech, zrezygnują z niego!

Zdjęcia na temat: olbrychski syn
Dyskusje na temat: olbrychski syn
 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  same muszą na siebie zarobić nie wchodzą w grę ze zrozumiałych powodów - tam NAWET po bliskiej znajomości nie zatrudnią beztalenci. Znany Aktor Olbrychski, jego Znany Syn Rafał, córki pana Młynarskiego, córka pani Szydłowskiej, syn pana Kydryńskiego - przecież te kaleki nic nie potrafią - poza braniem pieniędzy. Ja wyrejestrowałam.

 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Grażynka obejmie teke ministry w rządzie Kopacz. Nowym adoratorem zostanie senator Biedruń, właściciel sieci hurtowni kakałka, syn Maciej wwystartuje w wyborach prezydenckich i pokona aktualnego prezydenta Bronisława intelektem . Kiedy zostanie prezydentem dopełni się czas i otworzą wrota piekieł z drugą serią gniota, Nie wszystkim będzie dane dożyć tych straszliwych chwil.

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  zenujace jest to ,ze najwiekszy piewca swego nad-zawodu niosacy przeslanie i kaganek oswiaty ,czlowiek ,ktory twierdzil i wmawial nam nadzwyczajnosc zawodu aktora Pan Olbrychski gra w tym serialu,ktory jakby nie patrzac jest niskich lotow.....Panie Olbrychski co sklonilo Pana do Klanu,bieda? ten wyniosly,tajemniczy i wznosly ton pasuje do...Wernyhory a nie do jakiegos pizdusia,ktory w serialu

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  olbrychski jesteś dziadem i zdajcą

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  A to ci nowina - Olbrychski ma nieślubne dziecko !

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Olbrychski to miernota aktorska .Naturszczyki grają od niego lepiej

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  olbrychski jesteś dziadem i zdajcą ojtam ojtam, po prostu pijaczkiem

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Olbrychski to miernota aktorska .Naturszczyki grają od niego lepiej no a kim jest Olbryski, jak nie naturszczykiem

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Olbrychski był bez wątpinia dobry, ale w latach 60 tych. Obecnie są lepsi młodsi a pan do nich niestety, ale już nie pasuję. Każdy ma w życiu swoje pięć minut a pańskie już minęło, podobnie jak czubaszek i tych wszystkich z panskiego pokolenia. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Daniel Olbrychski to wspaniały utalentowany aktor , za wszystkie kultowe role w usa był by milionerem a dzisiaj w naszej siermiężnej Polsce pewnie klepie biedę , i przy tych "celebrytach " jest daleko w tyle . Panie Danielu jest taka czść społeczeństwa ta z górnej połki która docenia Pana dokononania artystyczne . Pozdrawiam