• Informacje na temat:

  olbrychski syn

Artykuły na temat: olbrychski syn
Zdjęcia na temat: olbrychski syn
Wideo na temat: olbrychski syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

Dyskusje na temat: olbrychski syn
 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  same muszą na siebie zarobić nie wchodzą w grę ze zrozumiałych powodów - tam NAWET po bliskiej znajomości nie zatrudnią beztalenci. Znany Aktor Olbrychski, jego Znany Syn Rafał, córki pana Młynarskiego, córka pani Szydłowskiej, syn pana Kydryńskiego - przecież te kaleki nic nie potrafią - poza braniem pieniędzy. Ja wyrejestrowałam.

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Aby film był wybitny musi w nim rolę zagrać przynajmniej: Janda albo jej córka lub Stuhr albo jego syn Szczepkowska, Olbrychski, Radziwiłowicz, Julia Wyszyńska ze spektaklu "Klątwa" itd. itp. w innym wypadku film jest do bani tak myślą lemingi. Oczywiście musi być wątek żydowski. Reżyserować musi np. Agnieszka Holland

 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Grażynka obejmie teke ministry w rządzie Kopacz. Nowym adoratorem zostanie senator Biedruń, właściciel sieci hurtowni kakałka, syn Maciej wwystartuje w wyborach prezydenckich i pokona aktualnego prezydenta Bronisława intelektem . Kiedy zostanie prezydentem dopełni się czas i otworzą wrota piekieł z drugą serią gniota, Nie wszystkim będzie dane dożyć tych straszliwych chwil.

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  zenujace jest to ,ze najwiekszy piewca swego nad-zawodu niosacy przeslanie i kaganek oswiaty ,czlowiek ,ktory twierdzil i wmawial nam nadzwyczajnosc zawodu aktora Pan Olbrychski gra w tym serialu,ktory jakby nie patrzac jest niskich lotow.....Panie Olbrychski co sklonilo Pana do Klanu,bieda? ten wyniosly,tajemniczy i wznosly ton pasuje do...Wernyhory a nie do jakiegos pizdusia,ktory w serialu

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  olbrychski jesteś dziadem i zdajcą

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  A to ci nowina - Olbrychski ma nieślubne dziecko !

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Olbrychski to miernota aktorska .Naturszczyki grają od niego lepiej

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  olbrychski jesteś dziadem i zdajcą ojtam ojtam, po prostu pijaczkiem

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Olbrychski to miernota aktorska .Naturszczyki grają od niego lepiej no a kim jest Olbryski, jak nie naturszczykiem

 • Re: Korbas to syn Arkadiusza!

  Olbrychski był bez wątpinia dobry, ale w latach 60 tych. Obecnie są lepsi młodsi a pan do nich niestety, ale już nie pasuję. Każdy ma w życiu swoje pięć minut a pańskie już minęło, podobnie jak czubaszek i tych wszystkich z panskiego pokolenia. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.