• Informacje na temat:

  olga bołądź czas honoru

Artykuły na temat: olga bołądź czas honoru
 • Olga Bołądź wygryzła Małgorzatę Kożuchowską!

  Olga Bołądź (33 l.) ostatnio przeżywa swoje 5 minut na filmowym rynku i wykorzystuje je skrupulatnie. Niestety, psuje tym plany zawodowe Małgosi Kożuchowskiej (46 l.).

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • "Czas honoru": Olga Bołądź - To będzie jej rok!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", ciężko pracuje na opinię aktorki... wybitnej. Unika ról, które nie są dla niej wyzwaniami, nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym, by trafić na okładki kolorowych tygodników. - Dla mnie najważniejsze jest to, żeby się rozwijać - mówi.

 • Olga Bołądź powraca jako agentka

  Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

 • "Belfer": Sebastian Fabijański zakochał się w... Oldze Bołądź!

  Sebastian Fabijański, czyli Adrian Kuś z "Belfra", wyznał niedawno w wywiadzie, że jest zadowolony z bycia singlem. - Z samotności bardzo dużo czerpię - powiedział, nie przypuszczając zapewne, że wkrótce spotka kobietę, dla której straci głowę. Tą kobietą jest... Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru".

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • "Czas honoru: Olga Bołądź dla dobrej roli gotowa jest na wszystko!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", nie jest aktorką, której zależy na tym, by na ekranie przede wszystkim ślicznie wyglądać... Dla dobrej roli gotowa jest nawet - co udowodniła na początku tego roku - zgolić głowę niemal na zero! Teraz nie wyobraża już sobie siebie z długimi włosami...

 • Antoni Pawlicki ma nową ekranową partnerkę

  Telewizja Polsat ogłosiła właśnie, że przystępuje do produkcji nowego serialu, w którym Antoni Pawlicki zagra jednego z głównych bohaterów.

 • "Czas honoru": Oldze Bołądź stuknęła trzydziestka!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", kończy 30 lat, ale nie wie, kiedy powinna świętować swe urodziny, bo daty 29 lutego (urodziła się w 1984 roku właśnie tego dnia) nie ma w tym roku w kalendarzu!

 • Olga Bołądź będzie mamą?

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", zostanie mamą! Nowina ta lotem błyskawicy obiega właśnie warszawskie salony. Aktorka dotąd nie potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka, ale - jak podaje jeden z tabloidów - zostanie mamą za 5 miesięcy.

Zdjęcia na temat: olga bołądź czas honoru
Dyskusje na temat: olga bołądź czas honoru